• Informacje na temat:

  maria jolanta

Artykuły na temat: maria jolanta
 • Maria Sadowska: Murem za drużyną

  ...- Znakomita trenerka robi wszystko, by jej podopieczni w programie rozwinęli skrzydła. – Będą uczestnicy z różnych krajów i zażarta walka – mówi Maria Sadowska.

 • Maria Sadowska: Będę się zajmować tematyką kobiet

  Reżyserka kinowego przeboju "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", wokalistka i jurorka w programie "The Voice of Poland". Maria Sadowska robi wszystko, by jej podopieczni w muzycznym show rozwinęli skrzydła.

 • Maria Winiarska w "M jak miłość". Kim jest nowa bohaterka?

  ...​Otwarta, dowcipna i spontaniczna. Właśnie dołączyła do obsady "M jak miłość". - Moja postać to fajna babka, a wątek, mam nadzieję, rozwojowy - mówi Maria Winiarska.

 • Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  ...- Mam duszę obieżyświata i poszukiwacza przygód - zdradza nam Maria Niklińska, która w wolnym czasie podróżuje. Na razie jednak nigdzie się nie wybiera, bo czeka ją sporo nowych wyzwań zawodowych. W tym roku aktorka bardzo nas zaskoczy!

 • Maria Pakulnis: Romans w starym stylu

  ...strony. Określiła ją pani mianem "rajskiego ptaka"... Maria Pakulnis : - Tak ją widzę i taką staram się pokazywać - wrażliwą, piękną duchowo, otwartą, namiętną, emocjonalną. Kolorowa, zwiewna postać(...). Tam właśnie jestem 'u siebie'. Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj.

 • Maria Sadowska o "The Voice of Poland": Staram się dać z siebie wszystko

  Po krótkiej nieobecności wróciła na fotel jurora. Maria Sadowska zdradza, co zrobić, by dojść do finału "The Voice of Poland" oraz jak układa się jej współpraca z byłymi uczestnikami programu.

 • Warto pomagać

  Przez lata Jolanta Fajkowska była jednym z filarów TVP2. Potem zniknęła z ekranu. Teraz powraca programem o ludziach, którzy pomagają innym.

 • Dziennikarki o niezwykłych kobietach

  Autorkami książki "Kobiety niezapomniane" jest 41 współczesnych kobiet, cenionych dziennikarek, m.in. Jolanta Pieńkowska, Dorota Gawryluk i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Każda z nich wybrała wybitną Polkę i opisała jej historię, pokazując często nieznane fakty z jej życia. Promocja książki odbyła się 14 października w Warszawie,

 • Ocalić od zapomnienia

  ..." i "Tulpana" Siergieja Dworcewoja. Jolanta Dylewska reżyserskim dokumentem "Po-Lin. Okruchy pamięci" wraca do tematów poruszonych w swoich wcześniejszych filmach: "Kroniki powstania w getcie warszawskim według(...) Krall - w rozmowie z Tomaszem Bielenia opowiedziała Jolanta Dylewska.

 • Nigdy nie widziałem siebie w roli seks-symbolu

  ...szyfrów", w którym gra główną rolę. A rok rozpoczął od Telekamery 2007 dla najlepszego telewizyjnego aktora. Z Pawłem Małaszyńskim rozmawiała Jolanta Żabińska.

Zdjęcia na temat: maria jolanta
Wideo na temat: maria jolanta
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  , Jacek Borcuch, Krystyna Janda, Marta Habior, Daniel Bloom. - Byliśmy na Gali Akademii Dobrego Stylu: Laura Łącz, Halina Kunicka, Jerzy Gruza, Maria Sadowska, Magdalena Popławska, Jolanta Borowiec

Dyskusje na temat: maria jolanta