• Informacje na temat:

  maria konarowska

Artykuły na temat: maria konarowska
 • Maria Konarowska: "Wspomnienie bezwstydności"

  Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka już wkrótce powita na świecie swoją pociechę, ale zanim to nastąpi, szczęśliwa przyszła mama czerpie garściami radość już z samych chwil oczekiwania. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się kadr z sesji ciążowej, w jakiej brała udział.

 • Maria Konarowska jest w ciąży! Aktorka podzieliła się nowiną na Instagramie

  Maria Konarowska, gwiazda programu "Azja Express" i seriali "Plebania" oraz "Pierwsza miłość", spodziewa się dziecka. Aktorka szczęśliwą nowiną podzieliła się na swoim Instagramie...

 • "Pierwsza miłość": Zakonnik i dziennikarka

  Zakonnik i dziennikarka wkraczają do akcji. Robert Gonera i Maria Konarowska w nowych rolach w serialu "Pierwsza miłość" .

 • "Azja Express": Zabawa bogatych w biedaków?

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska nie zgadzają się z opinią, że "Azja Express" to zabawa bogatych w biedaków. Nie uważają się za osoby majętne, podkreślają też, że ich podróż przebiegała w naprawdę trudnych warunkach. Zdaniem aktorek program niesie wiele ważnych treści, a jego celem jest pokazanie jak niewiele trzeba, by poznawać świat.

 • Agnieszka Włodarczyk: Najlepsze momenty w życiu

  .... - Ten program w ogóle bardzo uczy elastyczności i takiej szybkości reakcji. Bo naprawdę, w jednym momencie z jednym człowiekiem działa to, a z drugim działa tamto - dodaje Maria Konarowska. Ze względu na brak pieniędzy uczestnicy "Azja Express" musieli się zdawać na pomoc miejscowej ludności. Maria Konarowska zaznacza, że był to jeden z trudniejszych elementów ich podróży. - Trzeba myśleć...

 • Wampiryczny ślub w "Pierwszej miłości"

  Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" postanowili zaskoczyć widzów. W jesiennych odcinkach Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) przestanie być kawalerem. Wybranką jego serca zostanie Berenika (Maria Konarowska), z którą przed wakacjami zażarcie walczył o wpływy w firmie.

 • Serialowi aktorzy pomagają chorym dzieciom

  Grający w serialu "Pierwsza miłość" - Maria Konarowska, Łukasz Płoszajski i Michał Koterski - wzięli udział w finale akcji "Dziecięcy świat w kolorach" w szpitalu im. Radlińskiego w Łodzi. Aktorzy spotkali się z chorymi dziećmi i pomagali w malowaniu wielobarwnych motyli.

 • Baron i Antoni Pawlicki kupili farmę i sprzedają ekologiczne jedzenie

  ..." Maria Konarowska . W rozmowie z "Fleszem" Baron stwierdził: "Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia. Dbamy o to, co jemy i stawiamy na ekologiczne produkty. To ekologiczna farma przyszłości, na(...) w rolnictwie, a Konarowska z pomocą specjalistów opowiadać o ziołach.

 • Duety gwiazd w nowym show TVN "Azja Express"

  .... W programie wezmą udział: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Iza Miko i Leszek Stanek, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Pascal...

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  ...zapłacić za to najwyższą cenę. W filmie grają: Olga Bołądź, Michał Żebrowski, Danuta Stenka, Hanna Konarowska, Przemysław Cypryański, Maria Gładkowska, Andrzej Mastalerz.

Zdjęcia na temat: maria konarowska
Wideo na temat: maria konarowska
 • Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska łapią stopa

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska postanowiły sprawdzić, czy w Warszawie łatwo jest złapać autostop.

 • Romans w "Azja Express"? Maria Konarowska i Ludwik Borkowski komentują

  W kolejnym odcinku "Azja Express" doszło do zamiany par. "Łukasz i Hania postanowili tak nas wszystkich sparować, żeby nam było komfortowo i to było bardzo fajne" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Maria Konarowska, aktorka. Jak aktor i fotograf Ludwik Borkowski wspomina współpracę w programie z aktorem Michałem Żurawskim? "On był serce, ja byłem rozum" - zdradził Borkowski. (Dzień Dobry TVN

 • Agnieszka Włodarczyk: Nie jestem majętna!

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska nie zgadzają się z opinią, że „Azja Express” to zabawa bogatych w biedaków. Nie uważają się za osoby majętne!

Dyskusje na temat: maria konarowska