• Informacje na temat:

  maria niklinska aktorka

Artykuły na temat: maria niklinska aktorka
 • Maria Niklińska: Ważny jest zdrowy rozsądek

  Maria Niklińska stara się na co dzień żyć w sposób ekologiczny, chętnie też angażuje się w kampanie społeczne, których celem jest rozbudzenie w Polakach większej świadomości w zakresie ochrony przyrody.

 • Maria Niklińska debiutuje ("Maria")

  ...19 maja na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Marii Niklińskiej zatytułowana po prostu "Maria". W wywiadzie dla PAP Life córka Jolanty Fajkowskiej opowiedziała o swoich muzycznych inspiracjach i planach na przyszłość.

 • Maria Niklińska nagrywa płytę w Los Angeles

  Wokalistka pracuje nad nową płytą. Krążek nagrywany jest w Los Angeles i będzie w całości anglojęzyczny. Maria Niklińska twierdzi, że premierowe piosenki będą mieć bardziej pozytywny wydźwięk niż utwory pochodzące z jej debiutanckiego albumu "Maria".

 • Maria Niklińska: Odnajduję się w pozornym chaosie

  Maria Niklińska przyznaje, że próba sprostania wszystkim obowiązkom i życie w ciągłym pędzie, co prawda są wyczerpujące, ale ona sama w takim trybie znajduje siłę na kolejne wyzwania. Aktorka lubi, jak wokół niej dużo się dzieje. Niczego nie planuje z kalendarzem w ręku i dobrze odnajduje się w takiej sytuacji, kiedy w krótkim czasie musi zrealizować kilka projektów jednocześnie.

 • Maria Niklińska: Chcę różnorodności!

  ...- Rola Anki jest jedną z najważniejszych, jakie dotąd grałam. Teraz też moją bohaterkę czekają poważne przejścia, dlatego jest to dla mnie wyzwanie - mówi Maria Niklińska.

 • Maria Niklińska nago w teledysku "Coming Home"

  .... Artystka dodała również, że singel "Coming Home" jest jedną z ważniejszych piosenek w jej karierze. Debiutancka płyta Marii Niklińskiej "Maria" ukazała się w maju 2015 roku. Promowały ją...

 • Cichopek wygryzie Niklińską?

  Rok temu zaprzyjaźniły się na planie programu "jak Oni śpiewają". Teraz Katarzyna Cichopek i Maria Niklińska stanęły naprzeciw siebie.

 • Maria Niklińska powraca do muzyki. Piosenka "Ten pierwszy" z filmu "Łukasiewicz - nafciarz romantyk"

  Utwór zatytułowany "Ten pierwszy" Maria Niklińska napisała specjalnie do filmu Macieja Wójcika "Łukasiewicz - nafciarz romantyk" z Mariuszem Bonaszewskim w tytułowej roli. Aktorka podkreśla, że jej nowa piosenka opowiada o odkrywaniu nas samych, naszego potencjału, siły wewnętrznej, a także o walce o marzenia. Jej zdaniem, warto przypominać takie postaci jak Łukasiewicz, twórcze i mogące być...

 • Maria Niklińska: Pierwszy raz jestem sobą

  Maria Niklińska pracuje nad teledyskiem do piosenki "Jeśli tylko chcesz". W wywiadzie dla magazynu "Co za Tydzień" wokalistka zdradziła kilka szczegółów na temat klipu i opowiedziała o swojej debiutanckiej płycie.

 • Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  ...- Mam duszę obieżyświata i poszukiwacza przygód - zdradza nam Maria Niklińska, która w wolnym czasie podróżuje. Na razie jednak nigdzie się nie wybiera, bo czeka ją sporo nowych wyzwań zawodowych. W tym roku aktorka bardzo nas zaskoczy!

Zdjęcia na temat: maria niklinska aktorka
Wideo na temat: maria niklinska aktorka