• Informacje na temat:

  maria niklinska nowy chlopak

Artykuły na temat: maria niklinska nowy chlopak
 • Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  Nowy serial sensacyjny "Na krawędzi", kontynuacja "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" oraz 5 seriali paradokumentalnych - oto, co dla swoich widzów przygotowała na wiosnę Telewizja Polsat.

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  ...w internecie rzadko i raczej niechętnie. Czytaj dalej na następnej stronie... Zofia Zborowska jest córką znanej aktorskiej pary: Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Ekranowy debiut(...)-u. Czytaj dalej na następnej stronie... Maria Niklińska jest córką znanej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Jolanty Fajkowskiej. Nie zdecydowała się jednak pójść w ślady matki. Postawiła na...

 • Hity na jesień 2014

  ...do Trójmiasta. Tymczasem Maria dostanie propozycję objęcia fotela prokuratora okręgowego i ją przyjmie. W nowych okolicznościach kancelaria Agaty i Bartka (Michał Mikołajczak) pogrąży się w chaosie(...) rehabilitacji Witek będzie mógł wrócić do czynnej pracy w szpitalu. Odważne decyzje W Leśnej Górze nastąpią zmiany personalne. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) zwolni Przemka (Marcin Rogacewicz). Nowym...

 • Polskie hity na jesień 2011

  Już z początkiem września na ekrany telewizorów powracają znane i lubiane polskie seriale, a wśród nich nie także i nowości. Zobacz co wydarzy się w nowych odcinkach! "Szpilki na Giewoncie(...), a o kolejnych zadaniach opowie im nowy przełożony - pułkownik Skotnicki (Hubert Urbański). Na swej drodze cichociemni niejednokrotnie zetkną się z nazistowskim gubernatorem stolicy - Ludwigiem Fisherem...

 • Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  - Mam duszę obieżyświata i poszukiwacza przygód - zdradza nam Maria Niklińska, która w wolnym czasie podróżuje. Na razie jednak nigdzie się nie wybiera, bo czeka ją sporo nowych wyzwań zawodowych. W tym roku aktorka bardzo nas zaskoczy!

 • Grabowska z Niklińską "na krawędzi"

  Trwają prace nad nowym serialem telewizji Polsat, w którym główną rolę gra Urszula Grabowska.

 • Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Nicole to mądra i pewna siebie dziewczyna. Jednak mąż docenił ją dopiero, gdy.... postanowiła się z nim rozwieść. - Sprawy idą ku dobremu - przekonuje jednak Maria Niklińska.

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • "Ja wam pokażę" sylwestra!

  Ostatni dzień roku to dla gwiazd filmu "Ja wam pokażę!" ostatnia okazja do wypoczynku. Tak przynajmniej wynika z ich sylwestrowych planów. Większość ekipy filmu opartego na książce Katarzyny Grocholi, spędzi Sylwestra w domach, bądź ze swymi rodzinami. Jedynie mężczyźni nie zamierzają odpuszczać i Nowy Rok powitają na stokach.

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  Nowy serial sensacyjny "Na krawędzi", kontynuacja "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" oraz 5 seriali paradokumentalnych - oto, co dla swoich widzów przygotowała na wiosnę telewizja Polsat.