• Informacje na temat:

  maria niklińska partner

Artykuły na temat: maria niklińska partner
 • Maria Niklińska dopiero po latach poznała ojca! Sprzeciwiła się matce!

  Od lat pokazują się razem w mediach. Maria Niklińska (33 l.) i Jolanta Fajkowska (54 l.) zawsze uchodziły za duet idealny i takiej miłości jaką darzą się te panie, można tylko pozazdrościć. Ale czy zawsze miały tak idealne relacje?

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Nadal uwielbia oglądać bajki

  Pani bohaterka z serialu "Na Wspólnej" spodziewa się dziecka. Niestety jej partner nie jest zbyt zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Czy może nam pani zdradzić, co wydarzy się niedługo w ich życiu? - Bardzo lubię grać postać Nicole, gdyż jest to wyjątkowo pozytywna, optymistyczna osoba. I potrafi przezwyciężyć wszystkie trudności - dzięki swojemu konkretnemu, zdecydowanemu podejściu...

 • Niklińska: Między nami iskrzy

  Jest silną kobietą z charakterem, więc przyznaje, że zdarza jej się prowadzić w tańcu. - Dzisiejsze kobiety chcą chodzić własnymi drogami. Treningi bywają więc burzliwe - Maria Niklińska opowiada o przygotowaniach do występów w "Tańcu z gwiazdami"..

 • Przyjaźń czy kochanie?

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", wywołała ostatnio niemałą burzę na warszawskich salonach! Na jednej z imprez pojawiła się z przystojnym brunetem u boku. Kim jest tajemniczy partner Marysi?

 • Co gwiazdy seriali sądzą o walentynkach?

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", twierdzi, że miłość nie potrzebuje specjalnych okazji, by ją celebrować. Jej koleżanka z planu - Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska - uważa, że zamiast obdarowywać najbliższych czerwonymi serduszkami, wystarczy po prostu być z nimi... Sprawdź, co gwiazdy znane z seriali sądzą o walentynkach!

 • ​Co gwiazdy seriali sądzą o walentynkach?

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", twierdzi, że miłość nie potrzebuje specjalnych okazji, by ją celebrować. Jej koleżanka z planu - Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska - uważa, że zamiast obdarowywać najbliższych czerwonymi serduszkami, wystarczy po prostu być z nimi... Wiemy, co gwiazdy znane z seriali sądzą o walentynkach!

 • Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota.

 • Uczy się gracji na parkiecie

  Maria Niklińska wystąpi w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" i zawalczy o główną nagrodę - Kryształową Kulę oraz samochód. Jak aktorka radzi sobie z nowym wyzwaniem?

 • Kto zatańczy najlepiej?

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będą rywalizowały panie. Która okaże się najlepsza? Zobaczymy m.in. tańczącą Edytę Górniak, Patrycję Kazadi, Dorotę Zawadzką i Marię Niklińską.

Zdjęcia na temat: maria niklińska partner