• Informacje na temat:

  maria pakulnis syn

Artykuły na temat: maria pakulnis syn
 • Maria Pakulnis znów poczuła się jak debiutantka

  Po długich latach nieobecności na ekranie, Maria Pakulnis przypomina się polskim widzom soczystą rolą w "Planecie Singli 3". Wciela się w matkę głównego bohatera, Tomka Wilczyńskiego, silną kobietę z Mazur.

 • Maria Pakulnis: Rola marzenie

  Maria Pakulnis ma na swym koncie role w filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Na dużym ekranie mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach, jak "Pożegnanie jesieni", "Pajęczarki", "Oszołomienie", "Konsul" czy "Jezioro Bodeńskie". Jej najbardziej znane kreacje serialowe pochodzą z "Pierwszej miłości", "Na Wspólnej", "Ekstradycji", ostatnio - "Powiedz TAK!".

 • Maria Pakulnis: Gotowanie zawsze było moją pasją

  Przepisy kulinarne, przeplatające się ze wspomnieniami i refleksjami, wypełniają książkę Marii Pakulnis "Sceny kuchenne". Ceniona aktorka wprowadza czytelników w arkana kuchni mazurskiej, śląskiej i włoskiej. Zna się na rzeczy: kiedyś sama robiła przyjęcia dla 50 osób.

 • Maria Pakulnis: Czysta przyjemność

  Maria Pakulnis, jedna z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek jeszcze niedawno planowała wszystko z zegarkiem w ręku i pracowała bez chwili wytchnienia. Teraz szuka spokoju, wyciszenia. Cieszy się każdym dniem, lubi harmonię i... koty.

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • Maria Pakulnis: Znalazła lekarstwo na ból po stracie męża

  Jeszcze dziesięć lat temu uważała się za wybrankę losu. Maria Pakulnis (59 l.) umiała docenić to, co w dorosłym życiu jej ofiarował: kochającego męża, udanego syna. Szczęśliwa, wspierająca się(...). W zmierzeniu się z osobistą tragedią pomocna okazała się... praca. Syn Jan zdał maturę, poszedł na studia. A pani Maria rzuciła się w wir aktorskich zajęć. Role w teatrach Kamienica i Komedia...

 • Maria Pakulnis: Wbrew przeciwnościom losu

  Znów coraz częściej widać uśmiech na jej twarzy. Maria Pakulnis (55 l.) zaczyna cieszyć się życiem. Po ponad trzech latach od śmierci męża Krzysztofa Zaleskiego aktorka ma nadzieję, że stan załamania(...) i odpowiedzialności, a to daje mi nieprawdopodobną siłę - opowiada. Pani Maria ma także coraz więcej planów na przyszłość. A jednym z nich jest wyprodukowanie spektaklu teatralnego. - Nie mogę...

 • Maria Pakulnis: Być jak Danuta Szaflarska

  Myślała, że zostanie lekarzem. I właśnie z takim przeświadczeniem Maria Pakulnis (57 l.) kończyła liceum pielęgniarskie w Giżycku. Jednak nauczycielka języka polskiego odkryła w niej wielki talent do(...) nie było mi smutno - mówi pani Maria. Aktorka liczy, że ukochany syn, po ukończeniu reżyserii w łódzkiej Filmówce, w przyszłym roku wróci do Warszawy. A ona znów będzie miała o kogo dbać... Ma...

 • Mam szczęście do ludzi

  ...- Dzielimy się wiadomościami, przeżyciami. Wiem, kto zmienił stan cywilny, komu się urodziło dziecko - mówi Maria Pakulnis o planie serialu "Pierwsza miłość".

 • "Planeta Singli 3": Nowi bohaterowie na plakacie

  Tego jeszcze nie było! Trzecia część ulubionej komedii Polaków już za dwa miesiące w kinach! Na ekranie oprócz znanych i lubianych bohaterów serii pojawią się kolejne gwiazdy: Bogusław Linda, Borys Szyc i Maria Pakulnis. Prezentujemy oficjalny plakat idealnego filmu na Walentynki 2019 - "Planeta Singli 3" w kinach od 8 lutego.

Dyskusje na temat: maria pakulnis syn
 • Re: Joanna Trzepiecińska zrezygnowała ze światowej kariery!

  , ale Pakulnis nie zamierzała ustępować młodszej rywalce bez walki. I dopięła swego. Po pewnym czasie Zalewski do niej wrócił, a wkrótce urodził im się syn. Z czasem ich relacje stawały się coraz(...) związał się z Kamilą, która stała się dla Joanny tym, kim kim ona sam była kiedyś dla Pakulnis. Tylko, że Maria w końcu męża odzyskała... Trzepiecińska wynagrodziła sobie to w inny sposób... Po