• Informacje na temat:

  maria seweryn aktorka

Artykuły na temat: maria seweryn aktorka
 • Sorry Boys: Maria Seweryn w teledysku

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Cancer Sign Love" grupy Sorry Boys, w którym występuje aktorka Maria Seweryn.

 • Maria Seweryn reżyseruje

  W warszawskim Och-Teatrze trwają próby przed poniedziałkową premierą spektaklu "Zaświaty, czyli czy pies ma duszę". W roli reżysera przedstawienia, realizowanego na podstawie sztuki Jerzego Andrzeja Masłowskiego, debiutuje Maria Seweryn.

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  ..., Andrzej Seweryn postanowił odpocząć bez rodziny w Bułgarii po ciężkim roku pracy. W małżeństwie coś zaczęło się psuć właśnie od tego wyjazdu. Po wakacjach aktorka dołączyła do zespołu Ateneum rolą Anieli(...) małżeństwa Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna był ich ostatni film "Dyrygent". Aktorka zapamiętała szczególnie jedną scenę. Andrzej Seweryn, który rzadko pił alkohol, a miał zagrać pijanego, postanowił tak...

 • Maria Awaria: Czas spalić ten pióropusz

  ..."Po wieczornej kąpieli pojawia się myśl: zabiję ją. Wyprawię jej pogrzeb" - mówi w filmie "Pauza" Maria Peszek o Marii Awarii.

 • Przystanek Woodstock 2016: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Teatr Capitol

  Spotkanie z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem, Teatr Capitol na Akademii Sztuk Przepięknych oraz program drugiego dnia koncertów na Scenie Viva Kultura - Przystanek Woodstock ujawnia kolejne punkty swojego programu.

 • Maria Peszek: Padam

  ...i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać..." - komentuje Maria Peszek. Jak mówi sama wokalistka, będzie to rzecz bardzo osobista, mocna, brutalna i piękna. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. W dotychczasowym dorobku Marii Peszek są bardzo dobrze oceniane płyty "Miasto mania" (2005) i o trzy lata późniejsza "Maria...

 • Maria Peszek: Brutalna i piękna

  Jak mówi sama wokalistka, będzie to rzecz bardzo osobista, mocna, brutalna i piękna. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. Maria(...) oceniane płyty "Miasto mania" (2005) i o trzy lata późniejsza "Maria Awaria" (m.in. dwa Fryderyki, Paszport Polityki, ponad 55 tys. sprzedanych egzemplarzy). W kwietniu 2011 roku prawie 10-minutowym...

 • Do kina z... Tomaszem Raczkiem

  Abonenci filmowych kanałów premium nFilm HD po wakacjach mogą spodziewać się kilku nowych pozycji programowych, które poprowadzą krytyk filmowy Tomasz Raczek i aktorka Maria Seweryn.

 • ​Al Pacino przejął władzę

  ..."Ojciec chrzestny", właściwy debiut filmowy Ala Pacino, dla wielu kinomanów jest filmem kultowym. Także dla Marii Seweryn, która wspomina scenę, gdy bohater przejmuje władzę w rodzinie...

 • Sekret pierwszego małżeństwa Krystyny Jandy

  Krystynę Jandę w pierwszym małżeństwie z Andrzejem Sewerynem denerwowały jego uwagi dotyczące jej aktorstwa - zdradza w swojej książce przyjaciółka gwiazdy, Zuzanna Łapicka. Podobno Seweryn był bardziej przejęty jej premierami niż ona sama.

Dyskusje na temat: maria seweryn aktorka