• Informacje na temat:

  maria seweryn i córki

Artykuły na temat: maria seweryn i córki
 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  ...r. Jakiś czas później Andrzej Seweryn wyjechał do Francji. Maria Seweryn miała pięć lat. "Nie pamiętam ojca sprzed rozwodu. Przypominam sobie jednak z dzieciństwa, że kiedy zdarzało mi się być niegrzeczną(...) Janda. Mimo to ich drogi przecinały się coraz częściej. Andrzej Seweryn wyraźnie szukał kontaktu. Dzwonił, podrzucał książki, aż pewnego razu przyjechał bez pretekstu do mieszkania rodziców Krystyny...

 • Andrzej Seweryn ambasadorem

  Andrzej Seweryn został ambasadorem. Nie oznacza to jednak, że popularny aktor poszedł w "dyplomaty". Seweryn został ambasadorem Warszawy w staraniach o tytuł w konkursie Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

 • Sorry Boys: Maria Seweryn w teledysku

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Cancer Sign Love" grupy Sorry Boys, w którym występuje aktorka Maria Seweryn.

 • Nowy film córki Agnieszki Holland

  Marcin Dorociński, Jacek Poniedziałek, Krzysztof Kiersznowski i Maria Seweryn znajdą się w obsadzie filmu "Boisko bezdomnych" w reżyserii Kasi Adamik. Zdjęcia ruszą 15 czerwca.

 • "Uprowadzenie Agaty": Córka polityka ucieka z domu

  ...20 sierpnia mija 25 lat od premiery "Uprowadzenia Agaty" w reżyserii Marka Piwowskiego. Obraz inspirowany był głośną ucieczką z domu nieletniej córki ówczesnego wicemarszałka Sejmu, Andrzeja Kerna.

 • ​Al Pacino przejął władzę

  ..."Ojciec chrzestny", właściwy debiut filmowy Ala Pacino, dla wielu kinomanów jest filmem kultowym. Także dla Marii Seweryn, która wspomina scenę, gdy bohater przejmuje władzę w rodzinie...

 • "The Voice of Poland": Jelena Matula skradła serce Szpaka (relacja, zdjęcia)

  Piąty i szósty odcinek "The Voice of Poland" należał do kobiet. Serca trenerów podbiły m.in. Agnieszka Seweryn, Marta Butryn, Agata Hylińska i Jelena Matula. Kto jeszcze przeszedł dalej, a kto natomiast musiał pożegnać się z programem już po przesłuchaniach w ciemno? Sprawdźcie poniżej!

 • Sekret pierwszego małżeństwa Krystyny Jandy

  Krystynę Jandę w pierwszym małżeństwie z Andrzejem Sewerynem denerwowały jego uwagi dotyczące jej aktorstwa - zdradza w swojej książce przyjaciółka gwiazdy, Zuzanna Łapicka. Podobno Seweryn był bardziej przejęty jej premierami niż ona sama.

 • Janda robi serial komediowy

  Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do nowego telewizyjnego serial u komediowego "Rozmowy z moją córką". Reżyserem serialu i autorką scenariusza będzie Krystyna Janda. Aktorka zagra w nim także wspólnie z córką - Marią Seweryn.

 • Krystyna Janda: Żyję z pasją

  ...turystyczny. Na potrzeby filmu trzeba wymyślić specjalny sposób portretowania Włoch. Chyba w naszym filmie się to udało. Myśli pani, że Maria, która kocha muzykę, wino, szybką jazdę samochodem i biesiady(...), jak zabezpieczyć pieniądze, kupuje najnowsze Porsche, jest jej formą protestu. Buntem. Wydawać by się mogło, że Maria ma wszystko: kochającą rodzinę, zawodowy prestiż, życzliwość ludzi. Jednak wdaje...