• Informacje na temat:

  maria wygrała

Artykuły na temat: maria wygrała
 • Maria Tyszkiewicz: Potrzebowałam czasu na odnalezienie siebie

  Maria Tyszkiewicz zaczynała grając w Teatrze Studio Buffo, szerszej publiczności przedstawiła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w tym roku zaskoczyła nowoczesnymi brzmieniami, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Ufam sobie". I to przede wszystkim o niej - ale nie tylko - mówiła w rozmowie z Interią.

 • "Milionerzy": Maria Romanek wygrała milion!

  Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bezmiechowej Dolnej w Bieszczadach, w odcinku wyemitowanym w środę, 21 marca, wygrała milion złotych! Jak brzmiało pytanie warte milion?

 • Maria Tyszkiewicz: Kiedy premiera płyty "Ufam sobie"?

  Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka, która zdobyła popularność w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" . To ona wygrała szóstą edycję show Polsatu, wcielając się w m.in. Alicję Majewską, Axla(...) francuskiego "The Voice" ). Piosenki Maria stworzyła przy współpracy z cenionymi producentami i autorami tekstów takimi jak Jeremiasz Hendzel , Michał "Mamut" Sarapata (Salk, Julia Wieniawa), Arek...

 • Maria Probosz: Toksyczna miłość zniszczyła jej życie

  .... Bardzo to przeżyłam, trułam się i wylądowałam w szpitalu" - wspominała. Przyszła seksbomba polskiego kina urodziła się 7 lutego 1961 r. w Łodzi jako Maria Zydorek. Od najmłodszych lat robiła wszystko(...) zdjęcie na konkurs tygodnika "Szpilki". Nagrodą miała być rólka w komedii "Czy jest tu panna na wydaniu?" Janusza Kondratiuka. Wygrała i w 1976 r. pojawiła się na planie u boku Krzysztofa Kowalewskiego...

 • "Milionerzy": Pani Maria podzieli się swoją wygraną. A inni?

  ...​Kibicowała jej cała Polska! Pani Maria Romanek urzekła widzów klasą i spokojem. Gdy wygrała milion złotych, zdradziła, że zrealizuje kilka marzeń, ale resztę pieniędzy przeznaczy na pomoc innym. - Bo dobrze jest się dzielić - mówi. A co z wygranymi zrobili zwycięzcy innych programów telewizyjnych?

 • Rok temu wygrała "Milionerów". Co zrobiła z pieniędzmi?

  ...14 marca 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka jako trzecia osoba w historii programu wygrała milion złotych w "Milionerach". Co zrobiła z wygraną? Czy spełniła swoje marzenie?

 • "Milionerzy": Pani Maria nie ma już pieniędzy

  Kibicowała jej cała Polska! Pani Maria Romanek urzekła widzów klasą i spokojem. Gdy wygrała milion złotych, zdradziła, że zrealizuje kilka marzeń, ale resztę pieniędzy przeznaczy na pomoc innym. - Bo dobrze jest się dzielić - mówiła i słowa dotrzymała. Dziś przekonuje, że praktycznie nie ma już swojego miliona.

 • Maria Dębska zagra Kalinę Jędrusik w filmie "Jesienna dziewczyna"

  Powstaje film o legendarnej aktorce Kalinie Jędrusik. W artystkę wcieli się 27-letnia Maria Dębska, znana z ról w filmach "Cicha noc" i "Demon" oraz serialach "Wojenne dziewczyny" i "W rytmie serca".

 • "Milionerzy": Maria Romanek wygra milion?

  Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bieszczad, w odcinku wyemitowanym we wtorek, 20 marca, fantastycznie poradziła sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego. Już tylko cztery kroki dzielą ją od głównej wygranej. Ma także aż dwa koła ratunkowe do wykorzystania! Czy to właśnie pani Maria dołączy do grona zwycięzców programu?

 • Maria Isabel: Jak dziś wygląda zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci z 2004 roku?

  W 2004 roku Maria Isabel z piosenką "Antes muerta que sencilla" wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. 14 lat później wokalistka nazywana hiszpańską Kim Kardashian, stara się rozwinąć solową karierę.

Zdjęcia na temat: maria wygrała
Wideo na temat: maria wygrała
Dyskusje na temat: maria wygrała