• Informacje na temat:

  mariah carey aktorka

Artykuły na temat: mariah carey aktorka
 • Gosia Andrzejewicz zachwyciła jako Mariah Carey w "Twoja twarz brzmi znajomo": Już nic nie pamiętam

  Pierwszy odcinek po pandemicznej przerwie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrała Gosia Andrzejewicz, która wcieliła się w Mariah Carey.

 • Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey w "Twoja twarz brzmi znajomo": Czy zemdleje na scenie?

  W sobotę (5 września) na antenę Polsatu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powróci program "Twoja twarz brzmi znajomo". Gosia Andrzejewicz wcieli się w Mariah Carey, którą nazywa swoim "guru wokalnym".

 • Gosia Andrzejewicz o występie jako Mariah Carey w "Twoja twarz brzmi znajomo": Najbardziej stresujący występ mojego życia

  Gosia Andrzejewicz z wielkim sentymentem wspomina ostatni swój występ, kiedy to wcieliła się w postać Mariah Carey ( zobacz! ). Tłumaczy, że była to dla niej wyjątkowa chwila i nie zapomni jej do końca życia. Twórczość Mariah Carey jest Gosi Andrzejewicz szczególnie bliska. Przyznaje bowiem, że od wielu lat jest fanką talentu i umiejętności amerykańskiej piosenkarki...

 • Mariah Carey: Najgorsza aktorka roku?

  Mariah Carey, która niedawno spróbowała swych sił także jako aktorka i zadebiutowała w filmie "Glitter", będzie chciała o nim chyba jak najszybciej zapomnieć. Film przeszedł właściwie niezauważony, a sama piosenkarka jest główną faworytką do zdobycia Złotej Maliny, nagrody przyznawanej za najgorsze kreacje filmowe.

 • Mariah Carey: Romans?

  Bliski kontakt 35-letniej Mariah Carey i 36-letniego reżysera Bretta Ratnera ("Czerwony smok", "Godziny szczytu") na premierze filmu "Tłumaczka", nie umknął uwadze dziennikarzom plotka rskich mediów. Nieoficjalnie mówi się, że parę może łączyć romans, a być może nawet ciąża wokalistki. Według niektórych doniesień, Brett "znacząco" położył swoją rękę na brzuchu Mariah.

 • Mariah Carey zamordowana?!

  Życie Mariah Carey zakończyło się tragicznie - przynajmniej na dużym ekranie. Po zakończeniu prac nad obrazem "Glitter" wokalistka obecnie ponownie próbuje swych sił jako aktorka. Tym razem jednak jej udział w filmie kończy się śmiercią - w jednej ze scen zostaje ona zamordowana. Szefowie wytwórni finansującej produkcję obrazu "Wisegirls" są zaszokowani tym, że reżyser zdecydował się uśmiercić...

 • Mariah Carey znów w szpitalu?

  Nowojorska gazeta "Daily News" podała w czwartek, 6 września, informację, że amerykańska gwiazda muzyki pop Mariah Carey znów trafiła do szpitala. Według dziennikarzy, piosenkarka ponownie poddała się opiece lekarskiej, ponieważ nastąpił u niej powrót depresji i organizm po raz kolejny znalazł się w stanie wycieńczenia.

 • Mariah Carey w szpitalu

  Nieprzespane noce, spotkania, występy i praca na planach filmowych szybko znalazły odzwierciedlenie w stanie zdrowia Mariah Carey, amerykańskiej wokalistki pop. Jak poinformował w czwartek, 26 lipca, jej rzecznik, dzień wcześniej w godzinach popołudniowych piosenkarka trafiła do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili u niej "ekstremalne wycieńczenie organizmu".

 • Mariah Carey wraca do zdrowia

  Na tę wiadomość czekali na pewno wszyscy fani Mariah Carey. Wokalistka podobno zaczyna powracać do zdrowia i już wkrótce pojawi się na ekranach telewizorów. W nocy z piątku, 21 września, na sobotę, 22 września, weźmie udział w specjalnym programie, który będzie swego rodzaju hołdem dla ofiar zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 • Przemysł muzyczny ma już dość Mariah Carey?

  Producenci filmowi i muzyczni głośno zaczynają wyrażać swoje niezadowolenie ze współpracy z Mariah Carey. Jej ostatnie załamanie nerwowe spowodowało opóźnienia w premierach jej nowego albumu i filmu "Glitter", w którym debiutuje jako aktorka. Tymczasem wokalistka wciąż odmawia wywiadów i odwołuje wszystkie zaplanowane wcześniej występy w programach telewizyjnych.

Zdjęcia na temat: mariah carey aktorka