• Informacje na temat:

  mariah carey z mężem

Artykuły na temat: mariah carey z mężem
 • Kompromitujący występ Mariah Carey w Tokyo

  Mariah Carey zaliczyła poważną wpadkę już na samym początku światowej trasy koncertowej.

 • Mariah Carey wezwana do odwołania koncertu w Arabii Saudyjskiej

  Przedstawicielka organizacji zajmującej się obroną praw kobiet w Arabii Saudyjskiej wezwała znaną piosenkarkę Mariah Carey do bojkotu kraju i odwołania swojego występu. Przyczyną, jest łamanie praw człowieka w tym kraju.

 • Mariah chce mieć dziecko

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey zdradziła, jakie jest jej noworoczne postanowienie - chce mieć z mężem Nickiem Cannonem dziecko.

 • Mąż Mariah Carey w szpitalu

  Mariah Carey ujawniła, że jej mąż, 31-letni aktor Nick Cannon trafił do szpitala z powodu niewydolności nerek.

 • Mariah Carey: "Porwijcie mnie!"

  Małżeństwo 35-letniej obecnie Mariah Carey z Tommym Mottolą, magnatem muzycznym, było jednym z jej największych błędów. Ten właśnie związek spowodował załamanie nerwowe wokalistki. Stało się tak głównie ze względu na nadopiekuńczość jej - obecnie już byłego - męża.

 • Mariah Carey: Dlaczego kłamiesz?

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip do utworu "Obsessed" , w którym Mariah Carey parodiuje znanego rapera Eminema. To rewanż za jego wulgarne ataki na wokalistkę i jej męża Nicka Cannona.

 • Ku zaskoczeniu wszystkich, Mariah Carey, amerykańska gwiazda muzyki pop, zdecydowała się stanąć w sporze pomiędzy Michaelem Jacksonem, a Tonym Mottolą, szefem koncernu Sony Music, po stronie swojego byłego męża. Wokalistka twierdzi, że Tony w żadnym wypadku nie jest rasistą.

 • Mariah Carey przewróciła się na szpilkach

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey słono zapłaciła za swoje zamiłowanie do chodzenia na szpilkach. Przechadzając się po planie najnowszego teledysku w sandałkach na wysokim obcasie, gwiazda straciła równowagę i upadła na podłogę, doznając kontuzji ramienia.

 • Przemysł muzyczny ma już dość Mariah Carey?

  Producenci filmowi i muzyczni głośno zaczynają wyrażać swoje niezadowolenie ze współpracy z Mariah Carey. Jej ostatnie załamanie nerwowe spowodowało opóźnienia w premierach jej nowego albumu i filmu "Glitter", w którym debiutuje jako aktorka. Tymczasem wokalistka wciąż odmawia wywiadów i odwołuje wszystkie zaplanowane wcześniej występy w programach telewizyjnych.

 • Carey: Nikt nie jest doskonały

  W sklepach jest już najnowsza płyta diwy popu Mariah Carey - "Memoirs of an Imperfect Angel". Tematem przewodnim albumu jest miłość w różnych formach.

Zdjęcia na temat: mariah carey z mężem
Wideo na temat: mariah carey z mężem
 • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

  Flavio Briatore (65 l.), włoski miliarder i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1, uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Spotykał się już z Heidi Klum, Naomi Campbell czy Mariah Carey! Jednak w 2008 roku romanse zakończył dla swojej jedynej miłości – Elisabetty Gregoraci (35 l.), włoskiej modelki. Teraz jest nie tylko przykładnym mężem, ale i kochającym ojcem dla ich synka