• Informacje na temat:

  marian dziędziel zdjęcia

Artykuły na temat: marian dziędziel zdjęcia
 • Marian Dziędziel: Na granicy absurdu

  To postać na granicy absurdu - tak o swym nowym filmowym wcieleniu, ministrze spraw wewnętrznych w komedii "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" - mówi aktor Marian Dziędziel. Film, w reżyserii Pawła Czarzastego, można oglądać w kinach od piątku.

 • Marian Dziędziel: Lubię wszystkie moje role

  ...​W jego oczach widać szczerość i prawdę. Postacie, które gra, zawsze twardo stąpają po ziemi. Marian Dziędziel opowiada o karierze oraz o magii świąt.

 • Żmuda Trzebiatowska, Więdłocha i Dziędziel w filmie "Pragnienie nocy"

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Agnieszka Więdłocha i Marian Dziędziel grają główne role w filmie "Pragnienie nocy". Pierwszy klaps na planie padł w poniedziałek, 20 kwietnia. Zdjęcia realizowane są na Śląsku.

 • Kulig i Dziędziel w filmie o Podhalu

  Joanna Kulig, Marian Dziędziel i Wiktor Loga-Skarczewski zagrają główne role w dramacie "Halny idzie" w reż. Aleksandry Nesterskiej. Premiera filmu, ukazującego zależność człowieka od natury oraz bogactwo podhalańskiego folkloru, odbędzie się jesienią 2014 r.

 • Zakończyły się zdjęcia do "Mistrza"

  Zakończyły się zdjęcia do filmu "Mistrz", przedstawiającego losy legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który zdobył tytuł mistrza wszechwag niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Produkcja z Piotrem Głowackim w roli głównej trafi do kin 16 października.

 • Nowy film Mariana Dziędziela

  Marian Dziędziel zagra jedną z głównych ról w filmie "Serce do walki", do którego zdjęcia rozpoczęto w Warszawie. Krótkometrażowa produkcja, w reżyserii Tomasza Matuszczaka, powstaje w ramach programu "30 minut" w działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka.

 • "Czas surferów": Koniec zdjęć

  W Zalesiu pod Warszawą, zakończyły się zdjęcia do filmu "Czas surferów" w reżyserii Jacka Gąsiorowskiego. W produkcji, która wejdzie na ekrany kin w kwietniu przyszłego roku, występują m.in. Bogusław Linda , Zbigniew Zamachowski i Marian Dziędziel.

 • Koniec zdjęć do "Chudego..."

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Polsatu - kryminalnej komedii "Chudy i jego ludzie". Produkcja trafi na antenę stacji jesienią.

 • Koniec zdjęć do filmu "Pitbull. Ostatni pies"

  Galą bokserską z udziałem Artura Szpilki i Derecka Chisory zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów".

 • Jerzy Hoffman skończył zdjęcia

  ...30 września zakończyły się zdjęcia do filmu fabularnego Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920", jednej z pierwszych w Europie i pierwszej w Polsce pełnometrażowej produkcji realizowanej w technologii 3D.

Zdjęcia na temat: marian dziędziel zdjęcia