• Informacje na temat:

  marian opania żona

Artykuły na temat: marian opania żona
 • Marian Opania: Szczęście do gier

  Koledzy zazdrościli mu, że mimo mizernego wzrostu tak dużo gra. Marek Perepeczko zapytał nawet kiedyś: „Jak to jest, kurduplu, że cię wszędzie widzę?”. „Bo ja się wszędzie mieszczę!” – odpowiedział Marian Opania.

 • Marian Opania: Aktorstwo? Żałuję

  Choć aktorstwo wydaje się być ciekawym zajęciem, Marian Opania zauważa, że ma też swoje ciemne strony. "Gdybym urodził się drugi raz, nigdy nie zostałbym aktorem" - przekonuje gwiazdora, który do tego zawodu bezskutecznie próbował zniechęcić też swojego syna.

 • Marian Opania: Starość jeszcze mnie nie dotyka

  Mariana Opanię w tytułowej roli "Ojca" od soboty można oglądać na deskach Teatru Ateneum. "Starość jeszcze mnie nie dotyka " - mówi PAP Life aktor i zdradza, że do życia podchodzi bardzo aktywnie. Jego recepta na młodość ducha? Umrzeć w biegu.

 • Marian Opania: Praca ważniejsza od rodziny

  Marian Opania, prywatnie ojciec dwójki dzieci, wyznaje, że zawsze chciał mieć ich jak najwięcej. Aktor tłumaczy, że w młodości praca zawodowa była jednak dla niego ważniejsza niż rodzina.

 • Marian Opania: Fachowiec

  ...- To zawód piękny, ale i diabelski. Jeżeli traktuje się go poważnie, nie sposób ustrzec się jego toksyczności - mówi o aktorstwie. Ale ci, którzy znają Mariana Opanię, podkreślają, że sztuka jest kwintesencją jego życia.

 • Pogrzeb Mariana Kociniaka

  W Warszawie pożegnano Mariana Kociniaka, wybitnego aktora, który zmarł 17 marca po długiej chorobie. Aktor spoczął w grobie rodzinnym na cmentarzu Ewangelicko-Reformowanym przy ulicy Żytniej w Warszawie.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  Bartosz Opania (44 l.) z medycyną jest za pan brat. Przez kilka miesięcy w roku studiuje różne przypadki medyczne, przygotowując się do roli doktora Latoszka w serialu "Na dobre i na złe". Jego pierwszym i najlepszym konsultantem jest matka, lekarz bakteriolog. Porad medycznych chętnie udziela mu także ojciec, Marian Opania (72 l.), który grał rolę profesora Zyberta. Po świecie medycyny pan...

 • Marian Opania: Pił i bił

  W młodości sport był jego pasją, a siła pięści atutem, z którego często korzystał. - Jestem wyjątkowo spokojny, ale lepiej mnie nie denerwować - śmieje się teraz Marian Opania. I dodaje(...) aktora) i córki Magdy oraz gromady wnuków. - Rodzina to dla mnie świętość. Czasem żremy się jak psy, ale się kochamy - mówi artysta. Gdyby nie wsparcie bliskich Marian Opania pewnie nie mógłby...

 • Mariana Opani perypetie z popularnością

  ..."Niby męczy ta popularność, ale gdyby jej nie było, to też by czegoś brakowało" - mówi Marian Opania. Znany aktor opowiada, kiedy czerpie przyjemność z bycia popularnym, a kiedy jest ono uciążliwe.

 • Marian Kociniak kończy 70 lat

  Marian Kociniak, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, znany głównie z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej polskiej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" , skończy w środę 70 lat. "Nie lubi mówić o sobie. Zawsze powtarza, że wszystko, co chce przekazać publiczności można wyczytać z jego ról" - mówi o artyście Grażyna Kociniak, żona aktora.

Zdjęcia na temat: marian opania żona
Dyskusje na temat: marian opania żona