• Informacje na temat:

  marian p samochód

Artykuły na temat: marian p samochód
 • Marian Dziędziel: Aktor na koniec roku

  Ostatni kinowy weekend roku rozpoczyna się już w środę, 26 grudnia, kiedy na ekrany naszych kin wchodzą 4 filmy. Dwa kolejne, w tym "Hobbit" Petera Jacksona, oficjalnie zamkną dystrybucyjny sezon AD 2012 w piątek, 28 grudnia. Gwiazdą końca roku jest bezdyskusyjnie Marian Dziędziel, którego zobaczymy aż w dwóch obrazach: komedii "Piąta pora roku" oraz thrillerze "Supermarket".

 • "Gwiazdy": Miłośnik pięknych kobiet i szybkich samochodów

  ...wiedzieli, że to jego samochód, to nawet by go nie ruszali. Cieszył się sławą playboya. Interesował się modą. Zapuścił dłuższe włosy, a swój styl wzorował na Beatelsach i legendzie Manchesteru United(...) oglądać u boku Dwayne’a Johnsona w hollywoodzkiej produkcji "Hercules". Ponadto w filmie zobaczymy też: Magdalenę Cielecką, Pawła Deląga, Adama Woronowicza, Eryka Lubosa, Mariana Dziędziela, Wojciecha...

 • Przedpremierowe "Ryzyko"

  Dzisiaj, 3 kwietnia, w warszawskiej Kinotece, odbył się pokaz prasowy nowego filmu Mariana Terleckiego pt. "Rób swoje, ryzyko jest twoje" . Po projekcji twórcy filmu odpowiadali na pytania dziennikarzy.

 • Opania w filmie debiutanta

  ...4 kwietnia w Warszawie rozpoczynają się zdjęcia do debiutanckiego filmu Gillesa Renarda "Wszystko", z Marianem Opanią w roli głównej. Film powstaje w ramach drugiej edycji programu "30 minut", koordynowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Poznaliśmy laureatów konkursu Trzy Korony - Małopolska Nagroda Filmowa

  Ewa Bylica w kategorii scenariusz filmu fabularnego oraz zespół Mariana Curzydło i Krzysztofa Miklaszewskiego w kategorii scenariusz filmu dokumentalnego zwyciężyli szóstą edycję konkursu Trzy Korony - Małopolska Nagroda Filmowa. Nagrody wręczono w środę w Operze Krakowskiej.

 • "Supermarket": W matni

  Film "Supermarket", w którym Marian Dziędziel wciela się w szefa ochrony w tytułowym sklepie, pokazano w czwartek, 10 maja, na 37. festiwalu w Gdyni. Zło rodzące się w ludziach i zwykły człowiek poddany represjom - to tematy tej historii.

 • Filmowe auto prof. Religi na aukcji WOŚP

  Spośród wielu niezwykłych przedmiotów wystawionych w tym roku na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy warto zwrócić uwagę na pewien szczególny samochód. To zabytkowy Fiat 125p, który pojawia się filmie "Bogowie" opowiadającym o życiu Zbigniewa Religi.

 • Kobiecy "Demakijaż"

  W Studio "Młodzi i Film" im. Andrzeja Munka, działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich, trwają prace końcowe nad "Demakijażem" - pełnometrażową produkcją fabularną, składającą się z trzech półgodzinnych filmów. W obrazach przewija się plejada polskich gwiazd, m.in. Magdalena Cielecka, Borys Szyc, Joanna Szczepkowska, Marian Dziędziel i Jadwiga Jankowska-Cieślak.

 • "Trzeba umieć zawsze pozostać sobą"

  ...z Marianem Goldem, wokalistą i autorem piosenek Alphaville spotkał się Konrad Sikora.

Zdjęcia na temat: marian p samochód
Dyskusje na temat: marian p samochód
 • Re: Dolly Parton: Śliczna aktorka oszpeciła się u chirurga

  ) zauważyłem stojącą na poboczu staruszkę.Natychmiast (pomimo dużej szybkośći 227km|godz.) zatrzymałem mój samochód ,wyskoczyłem i przeprowadziłem starszą panią na drugą stronę ulicy.Staruszka aż popłakała

 • Re: Jerzy Gruza przed laty uratował karierę... Januszowi Gajosowi!

  "Telefon aktora uparcie milczał" !!!!??? Jak mógł zadzwonić, skoro go nie było !!!! W prl-u nic nie było, tylko ocet i musztarda. Nawet ten zakłamany serial 4 pancernych oglądała tylko elita partyjna i kolaboranci systemowi, bo nie można było kupić telewizora. Na telefon dostawało się decyzję 30-40 - letnią, tak jak i na mieszkanie, a zdezelowany samochód można było odkupić od sekretarza

 • Re: Pierwsza miłość

  Odc.1426 Osoba pragnąca zemścić się na Arturze nie daje za wygraną. Tym razem Kulczycki o mały włos nie zostaje potrącony przez rozpędzony, jadący prosto na niego samochód. W rezultacie policyjnego(...) Florkowej jest Marian Śmiałek. Malwina prosi siostrę, by zachowała tę informację dla siebie. Aneta zaprasza Marka na biznesowy bankiet. Po wieczornej kolacji udają się na drinka do klubu. Oboje opowiadają