• Informacje na temat:

  marieta żukowska mama

Artykuły na temat: marieta żukowska mama
 • Marieta Żukowska: Jej życiem rządzą emocje

  Niedawno wywołała lawinę komentarzy swoją fryzurą, której zdjęcie umieściła na profilu internetowym. Marieta Żukowska (35 l.) dołączyła do grona krótkowłosych blondynek. Pozytywnie zaskoczeni fani(...) i poczucie bezpieczeństwa - opowiada aktorka. Brakowało jej rodziców, o których mówiła, że są "absolutnie nielogiczni". Mama była nauczycielką wychowania muzycznego, chciała córkę wychować...

 • Marieta Żukowska w "Barwach szczęścia": Nie ma negatywnych postaci

  Jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz Marieta Żukowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Jej bohaterka wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty.

 • Marieta Żukowska: Czy jeszcze kiedyś upora się ze stratą ojca?

  Marieta Żukowska (35 l.) była niezwykle mocno związana z ojcem, który zmarł w 2012 roku. Wygląda na to, że aktorka nadal nie radzi sobie z tą stratą.

 • "Majka": Zginie od własnej broni

  Aleksandrze (Marieta Żukowska) udało się rozbić związek jej męża Michała (Tomasz Ciachorowski) z Majką (Joanna Osyda). Lecz nie na zawsze, bo już wkrótce zapłaci za swoje intrygi!

 • Marieta Żukowska nie radzi sobie z wychowaniem dziecka?! Potrzebuje pomocy!

  Marieta Żukowska (33 l.) jakiś czas temu urodziła córeczkę. Mimo, że chciała zajmować się nią wyłącznie do spółki z mężem, to okazuje się, że wcale to nie jest takie proste. Teraz liczy, że w wychowaniu dziecka pomoże jej mama.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska znów zagra czarny charakter?

  Marieta Żukowska jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz dołączyła do obsady „Barw szczęścia”. Jej bohaterka Bożena wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty, Tomasza Wiśniewskiego.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

 • Marieta Żukowska urodziła

  Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

Zdjęcia na temat: marieta żukowska mama
Dyskusje na temat: marieta żukowska mama
 • Re: Marieta Żukowska (Aleksandra)

  Koszał Ty chyba fajnej laski nie widziałeś. To jest najnajbrzydsza aktorka w tym filmie. Eeee to nawet jej mama w filmie jest ładniejsza od niej ? Ej no bez przesady Ja też uważam ze ona jest ładna Ale Majka mi się w ogóle nie podoba ma za duży nos... xD