• Informacje na temat:

  marieta żukowska tomasz

Artykuły na temat: marieta żukowska tomasz
 • Marieta Żukowska ma do rozwiązania miłosne równanie

  Zawsze była dobra z matematyki, a teraz zagra kobietę, której niegroźne są sinusy i cosinusy! W komedii romantycznej "Całe szczęście" Marieta Żukowska jest matematyczką poszukującą miłości, która próbuje uwieść bohatera granego przez Piotra Adamczyka.

 • Marieta Żukowska w "Barwach szczęścia": Nie ma negatywnych postaci

  Jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz Marieta Żukowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Jej bohaterka wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty.

 • "Milionerzy": Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk w pytaniu za pół miliona złotych!

  Gwiazdy filmu "Całe szczęście", czyli Marieta Żukowska, Joanna Liszowska , Rafał Rutkowski i Tomasz Sapryk, w duetach spróbowali swoich sił w "Milionerach". Wygraną z programu aktorskie pary przekazały na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Dla aktorów w specjalnych odcinkach "Milionerów" nie było żadnej taryfy ulgowej. Marieta Żukowska i Rafał Rutkowski już na samym początku mieli twardy...

 • "Majka": Zakochani na zakręcie

  Aleksandra (Marieta Żukowska), żona Michała (Tomasz Ciachorowski) wie doskonale co zrobić, by go unieszczęśliwić. Czy tym razem uda jej się wreszcie skłócić i rozdzielić zakochanych?

 • "Majka": Zginie od własnej broni

  Aleksandrze (Marieta Żukowska) udało się rozbić związek jej męża Michała (Tomasz Ciachorowski) z Majką (Joanna Osyda). Lecz nie na zawsze, bo już wkrótce zapłaci za swoje intrygi!

 • "Majka": Odzyska Michała?

  Aleksandra (Marieta Żukowska) spróbuje wszystkiego, aby odzyskać Michała (Tomasz Ciachorowski). Tym razem użyje do tego celu rodziny Majki (Joanna Osyda), co wywoła ostrą reakcję ze strony fotografki.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • "Ciacho": Nie tylko Małaszyński

  W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

 • Mężczyzna idealny czy zimny drań?

  W "Majce" był facetem idealnym, w "Linii życia" to drań! Tomasz Ciachorowski kocha aktorstwo i nowe zawodowe wyzwania.

 • Nowa bohaterka w "Majce"

  W nowych odcinkach "Majki" w życiu Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski) pojawi się nowa kobieta - eksmodelka Jola Ładosz. Czy uda się jej zawrócić mu w głowie?

Zdjęcia na temat: marieta żukowska tomasz
Wideo na temat: marieta żukowska tomasz
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  : Joanna Horodyńska, Helena Norowicz, Rafał Michalak, Iwona Majer, Daria Zawiałow, Marieta Żukowska - Co zrobić, kiedy serce wygrywa z rozumem? Byliśmy na premierze filmu „Serce nie sługa”: Magdalena(...), Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków