• Informacje na temat:

  marihuana kara za posiadanie

Artykuły na temat: marihuana kara za posiadanie
 • Whitney odpowie za marihuanę?

  ...żadnego identyfikatora, który mógłby uwiarygodnić zeznania celników i agetów ochrony lotniska. Za posiadanie marihuany można otrzymać karę 30 dni więzienia lub karę w wysokości 1 tys. dolarów...

 • 4 lata więzienia za marihuanę

  Groovrider, jedna z ikon muzyki drum'n'bass, został zatrzymany na lotnisku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Przy Raymondzie Binghamie znaleziono jedynie 2,16 grama marihuany, za co DJ został skazany na najniższą karę za posiadanie narkotyków. Szkopuł w tym, że wynosi ona aż 4 lata więzienia! Groovrider twierdzi, że kompletnie zapomniał o tym, iż w kieszeni...

 • Dostał w więzieniu list od Beatlesa

  Odsiadujący karę więzienia za posiadanie marihuany i prowadzenie auta pod wpływem używek George Michael dostał miłą niespodziankę.

 • Grzywna dla Garfunkela

  Art Garfunkel został uznany winnym posiadania marihuany, ale jak przewidywano wcześniej, większych konsekwencji za to nie poniósł. Sąd w Hurley, w stanie Nowy Jork, skazał słynnego amerykańskiego wokalistę na karę grzywny w wysokości 100 dolarów.

 • Cezary Pazura przeciwnikiem legalizacji miękkich narkotyków

  ... celów medycznych. - Byłem kiedyś w Singapurze i tam za posiadanie narkotyków jest kara śmierci. Żyje tam szczęśliwie bardzo dużo ludzi i wcale im do życia tego nie potrzeba - mówi Cezary Pazura(...) wiele gwiazd, m.in. Michał Piróg, Kora, Liroy i DJ Adamus. Zdaniem Cezarego Pazury pomysł ten jest całkowicie absurdalny, marihuana pozostaje bowiem narkotykiem, a te mają negatywny wpływ na...

 • "Obietnica": Przyszłość należy do nich!

  "Nadchodzi nowe, piekielnie zdolne pokolenie! Możliwość oglądania tych młodych ludzi w akcji była dla mnie szokiem i uświadomiła mi moje własne ograniczenia. Przyszłość należy do nich" - mówi Dawid Ogrodnik, gwiazda "Obietnicy", o młodych aktorach z filmu Anny Kazejak.

 • "Obietnica": Nie rozumiecie nas!

  "Nic o nas nie wiecie. Nie wiecie, o czym myślimy i marzymy. Nie wiecie, jak kochamy. Nasze pokoje omijacie z daleka. Nie rozumiecie nas i nie chcecie zrozumieć!" - oto manifest pokolenia "online", w którego imieniu przemawiają młodzi aktorzy z filmu "Obietnica".

 • "Obietnica": Generacja social media i zagubieni rodzice

  Wczoraj w Szczecinie zakończyły się zdjęcia do filmu "Obietnica" - nowego obrazu Anny Kazejak, reżyserki "Skrzydlatych świń". Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, poruszający, odważny i wnikliwy portret młodego pokolenia trafi na ekrany w przyszłym roku.

 • "Obietnica" Anny Kazejak na Berlinale

  "Obietnica" - nowy obraz Anny Kazejak, reżyserki "Skrzydlatych świń" i producentów trzech oficjalnych polskich kandydatów do Oscara - "Ediego", "Sztuczek", "Z odzysku" oraz wielokrotnie nagrodzonego "Wymyku" powalczy o nagrody 64. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie!