• Informacje na temat:

  marilyn manson dziennikarz

Artykuły na temat: marilyn manson dziennikarz
 • Manson grozi dziennikarzom

  Marilyn Manson zagroził, że odwiedzi każdego dziennikarza, który napisze nieprawdę na jego temat.

 • Marilyn Manson: 9 rzeczy, których mogliście o nim nie wiedzieć

  Nikt przez ostatnie lata nie naprzykrzał się tak często konserwatywnej grupie Amerykanów jak Marilyn Manson i nikt, według ich opinii, nie demoralizował młodzieży tak mocno jak ten muzyk wraz ze swoim zespołem.

 • Marilyn Manson: Jestem niewinny

  Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, twierdzi, że tak naprawdę wcale nie jest taki nieprzyzwoity, jakby to się mogło wydawać. Cały problem polega na tym, że ludzie źle odczytują jego przesłanie.

 • "Marilyn Manson to bardzo miły facet"

  ...pokolenia, które wierzyło, że muzyka jest czymś ważnym i ma siłę, aby zburzyć wszystko. Jednak każdą muzykę trzeba odnosić do czasów, w których powstała. Na przykład Marilyn Manson to bardzo miły facet. Nie(...) Polski. A jak wasze słynne potyczki z dziennikarzami? Ktoś ci się ostatnio znów naraził? Nie, już od dawna z nikim się nie poprztykałem. To chyba dlatego, że zmieniło się moje nastawienie do tego...

 • Marilyn Manson: Ozzy oferował mi seks ze swoją żoną

  O rodzinie Osbourne'ów ostatnio mówi się przede wszystkim w kontekście sukcesu serial u "The Osbournes". Do dyskusji na temat tego, jak bardzo jest ona zwariowana włączył się Marilyn Manson, który przyznał, iż swego czasu wokalista Black Sabbath zaproponował mu seks ze swoją żoną.

 • Nagroda za strzelaninę w szkole?

  Amerykański wokalista Marilyn Manson znów szokuje kontrowersyjnymi wypowiedziami...

 • Nieprzyzwoity Mike Patton

  W ostatnich miesiącach monopol na znieważanie ochroniarzy podczas koncertów miał Marilyn Manson. W jego ślady poszedł teraz Mike Patton, były wokalista formacji Faith No More. Podczas koncertu zespołu Tomahawk, na czele którego obecnie stoi, dostało się jednak także dziennikarzom.

 • "Nie zdechłem pod płotem"

  ...tematy, jak Ich Troje, antyklerykalizm, praca na saksach, Marcin Świetlicki, blues i Marilyn Manson.

 • Danny Trejo: 11 lat za kratkami

  ...kariera filmowa nieco przygasła, został restauratorem, u którego stołuje się m.in. Marilyn Manson. Ten przedstawił go muzykom Slayera. Trejo zagrał w kilku teledyskach tego zespołu, choć przyznaje, że(...) z dziennikarzami magazynu NME. Trejo do więzienia stanowego San Quentin w Kalifornii trafił pod koniec lat 60. XX wieku. Odsiadywał wyrok za posiadanie narkotyków i rabunek. Po zamieszkach, podczas których ranni...

 • Aktorka wróciła do Mansona?

  ...21-letnia aktorka Evan Rachel Wood ("Zapaśnik") najprawdopodobniej wróciła do swojego ekscentrycznego eks-chłopaka Marilyna Mansona. Para miała spędzić razem noc w jednym z hoteli w Los Angeles.