• Informacje na temat:

  marilyn manson zdjęcia

Artykuły na temat: marilyn manson zdjęcia
 • Brian Hugh Warner (48 l.), znany szerzej jako Marilyn Manson, pofolgował ostatnio z dietą? Takie wrażenie można odnieść, patrząc na jego najnowsze zdjęcia i porównując je z tymi sprzed około dwóch miesięcy. To nie pierwszy raz, kiedy muzyk przybrał na wadze w krótkim czasie. Kilka lat temu, kiedy także zdarzyło mu się przytyć, media rozpisywały się, że Manson lubuje się w fast foodach i w ten...

 • Marilyn Manson ponownie odcina się od wideo z Laną del Rey

  Marilyn Manson nie chce być łączony z kontrowersyjnym filmikiem, w którym znalazła się scena gwałtu z udziałem Lany del Rey w roli ofiary.

 • Nowa miłość Mansona

  W ubiegłym roku Marilyn Manson (38 l.) rozstał się z żoną Ditą Von Teese. Dziś ma już nową ukochaną. Jest nią 19-letnia aktorka Evan Rachel Wood. Manson mówi, że wreszcie znalazł bratnią duszę, kobietę, która naprawdę go rozumie.

 • Ugodowy Marilyn Manson

  Marilyn Manson dogadał się z byłym kolegą z zespołu, Scottem Puteskym oraz wytwórnią Empire Musicwerks Records w sprawie kontrowersyjnego albumu i DVD, opatrzonych zdjęciami wokalisty. Manson wycofał z sądu pozew złożony półtora miesiąca temu.

 • Marilyn Manson: "Piosenki Golgoty"

  Kontrowersyjny rockman Marilyn Manson przygotowuje składankę z największymi przebojami. Skandalizujący wokalista ujawnił listę utworów, które trafią na płytę. Premiera zapowiadana jest na jesień tego roku.

 • Koncertowy materiał Marilyn Manson

  Na oficjalnej stronie grupy Marilyn Manson pojawiły się już pierwsze zdjęcia z trasy koncertowej "Guns, God And Government Tour". Warto je sobie obejrzeć, aby wiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas występu zespołu 13 lutego, w katowickim "Spodku".

 • Marilyn Manson - Boża owieczka

  Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, kontrowersyjnym amerykański muzyk Marilyn Manson pojawił się ze swym nowym przesłaniem na oficjalnej stronie zespołu, która - jak powiedział wcześniej - jest jego jedynym miejscem kontaktów z ludzkością.

 • Marilyn Manson dla "Playboy'a"

  Marilyn Manson, charyzmatyczny amerykański muzyk i wokalista, niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów dziwnymi pomysłami. Artysta, który zakończył już prace nad swoim kolejnym albumem, znalazł sobie nowe zajęcie. Tym razem będzie robił zdjęcia dla popularnego magazynu dla panów, "Playboy".

 • Marilyn Manson: Psychologiczny horror

  Podczas Festiwalu Filmowego w Berlinie kontrowersyjny amerykański artysta Marilyn Manson przedstawił plany związane z nakręceniem filmu. Obraz "Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll" oparty będzie na biografii Charlesa Lutwidge'a Dodgsona, autora słynnej książki "Alicja w Krainie Czarów".

 • Szklany Marilyn Manson

  Wiadomo już, że nową płytę Marilyn Mansona "Eat Me, Drink Me" będzie promował singel "Heart Shaped Glasses". Ostatnio ukończono teledysk do tego nagrania.

Wideo na temat: marilyn manson zdjęcia
 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.