• Informacje na temat:

  marilyn monroe

Artykuły na temat: marilyn monroe
 • Ana de Armas zagra Marilyn Monroe

  Rok 2020 będzie należał do Any de Armas. Pochodzącą z Kuby aktorkę, nominowaną do Złotego Globu za rolę w kryminale "Na noże", już na początku kwietnia zobaczymy w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda "Nie czas umierać". A jej kolejną rolą będzie Marilyn Monroe w filmie "Blonde" w reżyserii Andrewa Dominika.

 • Sławomir jako Marilyn Monroe! "Skok w bok"

  W sztuce "Skok w bok", znany piosenkarz pokazuje dystans do siebie, wcielając się w największą ikonę seksu - Marilyn Monroe .  24 kwietnia (piątek), o godz. 19.00, w telewizji Active Family, będzie można zobaczyć reportaż "Gwiazdy na wyjeździe" z teatralnej podróży obsady popularnej sztuki Teatru Capitol.  Dokument opowiada o aktorach, którzy grają w spektaklu "Skok w bok" . Występują...

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller: Dla niego chciała rzucić Hollywood

  Oboje byli sławni i mieli status gwiazd. W niej podziwiano urodę i seksapil, jego ceniono za intelekt i literacki talent. Związek Marilyn Monroe i Arthura Millera pełen był wielkiej namiętności oraz burz.

 • Marilyn Monroe: Żegnaj Norma Jean...

  American Film Institute umieścił ją na szóstym miejscu na liście największych aktorek wszech czasów, Elton John zaśpiewał o niej piosenkę, Andy Warhol sportretował, prezydent USA przyjął od niej życzenia. W sobotę, 1 czerwca, minęło 93. rocznica urodzin Marilyn Monroe.

 • Czy Marilyn Monroe była dobrą aktorką?

  Amerykańska aktorka Marilyn Monroe miała wiele twarzy. Kim była? Głupiutką modelką czy może skrywającą swą inteligencję femme fatale? Sarah Churchwell w swej książce "Twarze Marilyn Monroe" przygląda się ikonie popkultury, próbując rozwikłać jej fenomen.

 • Marilyn Monroe? Lubiła nią być tylko na chwilę

  ..."Szczęśliwa byłam tylko wtedy, gdy zabierano nas do kina" - wspominała swoje trudne dzieciństwo Marilyn Monroe. Prze lata odgrywała wiele postaci, choć prawdą jest, że to jej życie okazało się gotowym scenariuszem filmowym. Bez happy endu - zmarła nagle, 5 sierpnia 1962 roku.

 • Ana de Armas jako Marilyn Monroe

  Andrew Dominic, reżyser "Zabójstwa Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda", szykuje się do realizacji swojego długo planowanego filmu o Marilyn Monroe. Rolę popularnej aktorki negocjuje znana z "Blade Runnera 2049" Ana de Armas.

 • Marilyn Monroe: Wciąż wzbudza wielkie emocje

  Choć odeszła 56 lat temu, nadal uznawana jest za ikonę – ideał kobiecości i seksapilu. Jej życie to wiele znaków zapytania, a fani pragną poznać wszystkie sekrety gwiazdy. Niedawno ujawniono okoliczności narodzin artystycznego pseudonimu, dzięki któremu Norma Jeane Baker stała się Marilyn Monroe.

 • Marilyn Monroe: Najdroższe kreacje w historii Hollywood

  Ucieleśnienie seksapilu i niekwestionowana ikona światowego kina - Marilyn Monroe potrafiła olśniewać urodą i stylem jak żadna inna gwiazda srebrnego ekranu. Słynne kreacje aktorki należą nie tylko do najbardziej spektakularnych, ale i najdroższych w historii Hollywood.

 • Ujawni morderców Marilyn Monroe?

  Pewien brytyjski pisarz zapowiada, że w swojej najnowszej książce ujawni nazwiska zabójców Marilyn Monroe.

Zdjęcia na temat: marilyn monroe
Wideo na temat: marilyn monroe
Dyskusje na temat: marilyn monroe