• Informacje na temat:

  marilyn monroe i kennedy

Artykuły na temat: marilyn monroe i kennedy
 • Górniak chciała umrzeć jak Marilyn

  O mrocznej przeszłości Edyty opowiedziała w "Życiu na gorąco" jedna z byłych gwiazd musicalu "Metro". Kilkunastoletnia Górniak była chorobliwie zafascynowana Marilyn Monroe: "Zdjęcia amerykańskiej(...) Aleksandrem Kwaśniewskim, byliśmy naprawdę przerażeni. Przecież Marilyn rzeczywiście miała romans z prezydentem USA Johnem F. Kennedym!" Od samobójstwa albo choroby psychicznej Górniak uratował Darek Krupa...

 • Wszystkiego najlepszego, Marilyn!

  Telewizja TCM zachęca do wspólnego świętowania 81.urodzin Marilyn Monroe. 1 i 2 czerwca stacja zaprasza na popołudnia z jedną z najbardziej seksownych aktorek w historii światowego kina.

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  ...jej hucznemu ślubowi z Tomem Cruise, narodzinom córeczki Suri (2006 r.) i jeszcze głośniejszemu rozwodowi w 2012 r. Katie zyskała uznanie wcielając się w Jackie Kennedy w serialu "The Kennedys" (2011(...). Była dwukrotnie nominowana do Oscara, za Amelię w "Brokeback Mountain" (2005 r.) i główną rolę w "Mój tydzień z Marilyn" (2011 r.). Nie ukrywa, że doskonale pamięta, iż sławę zawdzięcza właśnie...

 • Dokument o śmierci Monroe

  Kolejny artysta, nie wierzący w oficjalną wersję wydarzeń opublikowanych po śmierci legendarnej postaci Marylin Monroe, chce wypowiedzieć się na ten temat. Już niedługo zobaczyć będziemy mogli dokument o Monroe i być może poznamy prawdziwe wydarzenia tamtych lat.

 • Podobna do Alexis

  ...komedii, westernów i filmów kostiumowych. Poznała Marilyn Monroe, Charliego Chaplina, Avę Gardner i Jamesa Deana. Nie tylko grała, także romansowała – z biznesmenami, m.in. z dziedzicem hotelowym(...) uwodzicielskiej Brytyjki. Podobno o jej względy zabiegali także Frank Sinatra i John F. Kennedy, ale odrzuciła ich zaloty. Demoniczna intrygantka Grała dużo, ale rolą jej życia stała się Alexis...

 • Hugh Grant: Legendarny playboy

  Hugh Grant ( "Był sobie chłopiec" , "Notting Hill" ) zagra Petera Lawforda, legendarnego playboy'a z lat 60. XX wieku. Był on ostatnią osobą, która rozmawiała z Marilyn Monroe tuż przed jej tragiczną śmiercią.

 • Oralny seks Marilyn Monroe

  To może być najbardziej szokujący materiał filmowy z udziałem Marilyn Monroe, którego... nigdy nie zobaczymy. Nowojorski biznesmen, będący w posiadaniu 15-minutowego niemego filmu, na którym gwiazda uprawia seks oralny, twierdzi bowiem, że nigdy nie upubliczni materiału.

 • Angelina Jolie zagra Marilyn Monroe

  Angelina Jolie otrzymała propozycję zagrania Marilyn Monroe w ekranizacji opowiadania Andrew O`Hagana. Franka Sinatrę ma zagrać George Clooney.

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.

 • Marilyn Monroe, czyli mężczyźni wolą blondynki

  O Marilyn Monroe napisano już wszystko, a wciąż nie wszystko wiadomo. Gdy wydawało się, że do historii przejdzie jako słodka, ale niezbyt rozumna aktorka, opublikowano jej pełne egzystencjalnych niepokojów zapiski. Gdyby żyła, w środę, 1 czerwca, obchodziłaby 85. urodziny.