• Informacje na temat:

  marilyn monroe piosenkarka

Artykuły na temat: marilyn monroe piosenkarka
 • Marilyn Monroe: Wciąż wzbudza wielkie emocje

  Choć odeszła 56 lat temu, nadal uznawana jest za ikonę – ideał kobiecości i seksapilu. Jej życie to wiele znaków zapytania, a fani pragną poznać wszystkie sekrety gwiazdy. Niedawno ujawniono okoliczności narodzin artystycznego pseudonimu, dzięki któremu Norma Jeane Baker stała się Marilyn Monroe.

 • Legendarna suknia Marilyn Monroe na aukcji

  Słynna obcisła suknia noszona przez Marilyn Monroe, podczas słynnego już odśpiewania "Happy Birthday" dla prezydenta Johna F. Kennedyego na jego 45. urodziny będzie licytowana na aukcji. I sukienka, i wykonanie piosenki stały się legendarne.

 • Madonna zamiast Marilyn Monroe

  Mieszkaniec Las Vegas planujący opublikować fotografię, którą nazywał niezwykłym zdjęciem Marilyn Monroe pozującej jako naga autostopowiczka, nie będzie mógł tego zrobić. Zdjęcie przedstawia bowiem piosenkarkę Madonnę - pisze w środę, 20 lutego, agencja Associated Press.

 • Aguilera: Madonna i Marilyn to boginie

  Christina Aguilera znana jest z nieustępliwości oraz kontrowersji, jakie wywołuje swoim zachowaniem. Nic więc dziwnego, że wśród wzorców, jakie piosenkarka stara się naśladować znajdują się przede wszystkim silne, niezależne kobiety. Ideałem są podobno Marilyn Monroe i Madonna.

 • Gorset Marylin Monroe na aukcji

  Pamiątki po Marilyn Monroe zawsze budzą zainteresowanie kolekcjonerów. Najnowszym kąskiem będzie wystawiony na sprzedaż 3 grudnia w Beverly Hills gorset, który aktorka nosiła w filmie "Przystanek autobusowy".

 • Naga Marylin Monroe w "Playboyu"

  We wtorek 20 listopada, trzy miesiące po 50. rocznicy nieoczekiwanej śmierci Marylin Monroe, do sprzedaży trafi specjalne wydanie magazynu "Playboy" zawierające bogatą kolekcję aktów aktorki, modelki i piosenkarki, uznawanej za największą seksbombę w historii.

 • Cristina podrabia gwiazdy

  W teledysku do piosenki "Go High" rumuńska wokalistka Cristina Spatar odtwarza role m.in. Marilyn Monroe i kilku sławnych piosenkarek.

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Aaliyah: Wampir pełen seksapilu

  Aaliyah, nieżyjąca już piosenkarka i aktorka, gwiazda filmu "Królowa potępionych" , została uznana za najbardziej seksowną odtwórczynię roli ekranowej wampirzycy. Ciemnoskóra piękność, która zginęła w katastrofie lotniczej w 2001 roku, wyprzedziła na sporządzonej niedawno liście Francuzkę Mathildę May, która zagrała kosmicznego krwiopijcę przyszłości w obrazie "Siły życiowe".

 • Filmowy debiut Christiny Aguilery?

  Piosenkarka Christina Aguilera ma nadzieję na swój pierwszy występ w filmie. Wokalistka przymierza się do roli gwiazdki filmów klasy B - Jeanne Carmen, jednak nie będzie miała łatwego zdania, bo o występ w filmie biograficznym o Carmen rywalizują także Catherine Zeta-Jones ( "Legenda Zorro" ) i Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" ).