• Informacje na temat:

  marilyn monroe zdjęcia

Artykuły na temat: marilyn monroe zdjęcia
 • Marilyn Monroe i Arthur Miller: Dla niego chciała rzucić Hollywood

  Oboje byli sławni i mieli status gwiazd. W niej podziwiano urodę i seksapil, jego ceniono za intelekt i literacki talent. Związek Marilyn Monroe i Arthura Millera pełen był wielkiej namiętności oraz burz.

 • Zdjęcia Marilyn Monroe sprzedane

  Kolekcja zdjęć pochodzących z pierwszej sesji zdjęciowej Marilyn Monroe została zlicytowana za 352 tys. dolarów. Do jej sprzedaży doszło na odbywającej się w czwartek i piątek w Beverly Hills aukcji "Ikony i idole".

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe

  Wystawa zdjęć "Hollywood Marilyn Monroe" autorstwa przyjaciela aktorki i fotografa Miltona H. Greene'a to nowa propozycja Starej Galerii ZPAF. Kolekcja z Monroe i innymi gwiazdami kina trafi wkrótce na aukcję. Wartość fotografii to ponad 380 tys. dolarów.

 • Ana de Armas jako Marilyn Monroe

  Andrew Dominic, reżyser "Zabójstwa Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda", szykuje się do realizacji swojego długo planowanego filmu o Marilyn Monroe. Rolę popularnej aktorki negocjuje znana z "Blade Runnera 2049" Ana de Armas.

 • Madonna zamiast Marilyn Monroe

  Mieszkaniec Las Vegas planujący opublikować fotografię, którą nazywał niezwykłym zdjęciem Marilyn Monroe pozującej jako naga autostopowiczka, nie będzie mógł tego zrobić. Zdjęcie przedstawia bowiem piosenkarkę Madonnę - pisze w środę, 20 lutego, agencja Associated Press.

 • Cenna Marilyn Monroe

  Czarno-białe zdjęcie Marilyn Monroe zostało sprzedane na aukcji pamiątek filmowych za rekordową sumę 22 tysięcy 200 dolarów. Wykonana około 1949 roku fotografia, ma dedykację dla hollywoodzkiego agenta Johna Hyde'a, który pomógł aktorce, kiedy jej kariera utknęła w martwym punkcie.

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  ...237 fotografii autorstwa amerykańskiego fotografa Miltona H. Greene'a zostało zlicytowanych za ponad 2,4 mln złotych w jednym z warszawskich domów aukcyjnych. Najcenniejsze okazało się zdjęcie Marilyn Monroe w sukni baletowej, które sprzedano za 60 tys. złotych.

 • Ana de Armas zagra Marilyn Monroe

  Rok 2020 będzie należał do Any de Armas. Pochodzącą z Kuby aktorkę, nominowaną do Złotego Globu za rolę w kryminale "Na noże", już na początku kwietnia zobaczymy w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda "Nie czas umierać". A jej kolejną rolą będzie Marilyn Monroe w filmie "Blonde" w reżyserii Andrewa Dominika.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe we Wrocławiu

  Ponad 140 fotografii autorstwa Miltona H. Greene'a przedstawiających Marilyn Monroe oraz inne gwiazdy Hollywood będzie można zobaczyć od soboty, 5 lipca, na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Kozetka Marilyn Monroe

  Choć można by przypuszczać, że wszystko, co wiąże się z Marilyn Monroe, zostało już wystawione na aukcję i sprzedane - w tym miejsce w krypcie nad grobem aktorki - okazuje się, że to nieprawda. Do kupienia jest coś jeszcze: kozetka z gabinetu psychologa, na której gwiazda opowiadała o swoich kłopotach.

Zdjęcia na temat: marilyn monroe zdjęcia