• Informacje na temat:

  marina

Artykuły na temat: marina
 • "Mam talent": 12-letnia Ashley Marina w kolejnym etapie. Simon Cowell przerywał jej dwa razy

  ...12-letnia Ashley Marina wykazała się sporym opanowaniem podczas swojego występu castingowego w amerykańskim "Mam talent". Simon Cowell przerywał jej bowiem aż dwukrotnie. Widzów zastanowiło natomiast, gdzie podziała się Heidi Klum.

 • Recenzja Marina "Love + Fear": Muzyczny aeroplan na autopilocie

  ..."Love + Fear" to pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo po prawie czteroletniej przerwie w twórczości Mariny, która do tej pory występowała jako Marina And The Diamonds. Artystka wykorzystała przerwę od muzyki na podróże, zdobywanie nowych, cennych doświadczeń i poznawanie ludzi z najdalszych zakątków globu. Owocem tych duchowych poszukiwań jest wydany właśnie album.

 • Marina urodziła. Wojciech Szczęsny został ojcem

  ...swoim Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna (zachowaliśmy pisownię oryginalną).  Mąż wokalistki, bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny dodał, że jego żona i syn czują się dobrze, a Marinę nazwał "swoją bohaterką". Przypomnijmy, że para wzięła ślub 21 maja 2016 w Grecji. W połowie maja tego roku potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. W listopadzie 2017 r. Marina wydała...

 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie z dzieciństwa

  Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Zobaczcie, jak wokalistka wyglądała w 2001 roku.

 • MaRina Łuczenko-Szczęsna powraca w duecie z Kabe. Zobacz teledysk "News"

  Nieco ponad rok po urodzeniu syna Liama do muzyki wróciła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego właśnie wypuściła teledysk do zaśpiewanej w języku polskim piosenki "News" z gościnnym udziałem rapera Kabe.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna już planuje powrót do pracy

  ...30 czerwca swoje pierwsze dziecko urodziła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego nie zamierza jednak odpuścić swojej pasji, czyli śpiewania.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła brytyjskie media

  Brytyjski dziennik "Daily Mail" stworzył ranking najpiękniejszych dziewczyn piłkarzy z całego świata. W zestawieniu znalazła się także wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna, świeżo poślubiona żona bramkarza polskiej reprezentacji Wojciecha Szczęsnego.

 • Recenzja ​MaRina "On My Way": Idealny produkt eksportowy

  MaRina, która nie jest natchnioną artystką wchłaniającą każdy gram powietrza jak najdelikatniej, aby tylko go nie zranić, a popową piosenkarką świadomą swojej roli, pozbawioną jednak strachu przed(...), kiedy MaRina wybiera już współpracowników z naszego podwórka, zwykle są to osoby mocno nakierowane na zachodnie brzmienia. Duit może być wam szerzej znany ze współpracy z Dawidem Podsiadłą oraz...

 • ​MaRina: Nigdy się nie poddawać - wbrew wszystkim

  Po stracie głosu wraca z nową płytą, by podbić rynek muzyczny. "Tytułowa piosenka 'On my Way' mówi o tym, by nigdy się nie poddawać - wbrew wszystkim, którzy chcą nas zgładzić" - mówi PAP Life MaRina. Tekst do jednego utworu napisał jej mąż, piłkarz Wojciech Szczęsny.

 • Marina podbija internet

  Pamiętana z siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" Marina Łuczenko to nowa podopieczna Mai Sablewskiej, do niedawna menedżerki Dody. Głośno się plotkuje, że Doda zakończyła współpracę z Sablewską właśnie(...)-letniej wokalistki o pseudonimie Ke$ha. Sprawdźcie sami: "Marina ma niezwykły talent i nieprzeciętną osobowość. Mamy w planach kilka projektów, ale na razie nie mogę...

Zdjęcia na temat: marina
 • Marina
 • Marina Łuczenko
 • Marina
Wideo na temat: marina
 • Marina Łuczenko-Szczęsna: znam swoją wartość!

  Marina Łuczenko-Szczęsna podczas ostatniego wywiadu dla nas zdradziła dużo swoich przemyśleń na różne tematy. Zobaczcie nagranie!

 • Sara Boruc o "konflikcie" z Mariną

  Ostatnimi czasy w mediach pojawiły się informacje, jakoby Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc miały przestać się przyjaźnić. Powodem zerwania relacji miał być konflikt. Jednak Boruc dementuje plotki. Tłumaczy, że chociaż rzeczywiście jej spotkania z Mariną są teraz rzadsze, wynika to głównie z natłoku obowiązków. - Obie mamy bardzo zajęte życia. Niedawno urodziłam dziecko. Marina także rok

Dyskusje na temat: marina