• Informacje na temat:

  marina film

Artykuły na temat: marina film
 • Marina Łuczenko-Szczęsna: Zobacz teledysk "Większy świat" z filmu "Mała Stopa"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Większy świat", który Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała do polskiej wersji językowej animowanego filmu "Mała Stopa".

 • Marina Zenovich: Robin Williams był bardzo złożoną postacią

  ...​Robin Williams z całą pewnością był jednym z najlepszych aktorów naszych czasów. Nieodżałowany gwiazdor "Stowarzyszenia umarłych poetów" i "Buntownika z wyboru" został bohaterem - opartego archiwaliach i wywiadach z przyjaciółmi aktora - dokumentu "Robin Williams: W mojej głowie" ("Robin Williams: Come Inside My Mind"). Od 16 lipca film można oglądać w HBO.

 • Jay Z wykorzystał Marinę Abramović?

  Marina Abramović pozwoliła amerykańskiemu raperowi użyć jej pracy do nakręcenia klipu do utworu "Picasso Baby". Teraz twierdzi, że Jay Z nie wywiązał się ze swoich obietnic.

 • "Marina Abramović. Artystka obecna": Wasze pięć minut

  Fenomenalny dokument Matthew Akersa jest próbą zapisu performance'u, który Marina Abramović urządziła w 2010 roku w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, gdzie spędziła ponad siedemset godzin siedząc na krześle i wpatrując się w oczy wszystkim tym, którzy zdobyli się na to, by usiąść z serbską "babcią performance'u" twarzą w twarz.

 • Marine Vacth: Ciało jak kostium

  ...- Traktuję ciało jak kostium. To nie ja jestem naga, ale moja bohaterka - mówi w rozmowie z Mariolą Wiktor 26-letnia Francuzka Marine Vacth, którą możemy zobaczyć w głównej roli w nowym filmie Francois Ozona "Podwójny kochanek". Erotyczny thriller, którego premiera odbyła się w maju na festiwalu filmowym w Cannes, zainauguruje w czwartek (3 sierpnia) 17. edycję wrocławskiego festiwalu T-Mobile...

 • "Lato": Najlepszy film Kiriłła Sieriebriennikowa?

  ...- "Lato" jest lekko, gładko opowiedziane i świetnie zagrane; daje się w nim odczuć niepewność, aurę psychicznego zastraszenia - powiedział krytyk filmowy Łukasz Maciejewski. Film w reżyserii Kiriłła Sieriebriennikowa wejdzie na ekrany polskich kin 31 sierpnia.

 • MaRina Łuczenko-Szczęsna powraca w duecie z Kabe. Zobacz teledysk "News"

  Nieco ponad rok po urodzeniu syna Liama do muzyki wróciła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego właśnie wypuściła teledysk do zaśpiewanej w języku polskim piosenki "News" z gościnnym udziałem rapera Kabe.

 • Marine Vacth: Nowa Kinski?

  Zjawiskowa Marine Vacth po roli w filmie "Młoda i piękna" została obwołana wielkim odkryciem francuskiego kina. Była modelka przekonująco wcieliła się w nastolatkę z dobrego domu, która wchodzi w świat luksusowej prostytucji.

 • Film o Nergalu. Zobacz fragmenty

  W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź filmu dokumentalnego o Adamie "Nergalu" Darskim, liderze pomorskiego Behemotha.

 • Zwycięski film wybiorą... europosłowie

  Trzy produkcje nominowane do filmowej nagrody Parlamentu Europejskiego LUX Prize 2011, m.in. grecki dramat "Attenberg", w dniach 4-6 listopada zaprezentowane zostaną na specjalnych pokazach w kinie Muranów w Warszawie.

Zdjęcia na temat: marina film
Wideo na temat: marina film
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  , Barbara Kurdej-Szatan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Zofia Ślotała, Magdalena Steczkowska, - Krystyna Janda w roli głównej. Byliśmy na premierze filmu "Słodki koniec dnia": Wiktor Benicki, Katarzyna Smutniak