• Informacje na temat:

  marina koncert

Artykuły na temat: marina koncert
 • Marina spotyka się ze Szczęsnym?

  ...razem na imprezie "Playboya", gdzie dumnie pozowali z Patrycją "gołą pupą" Wojnarowską. W sobotę wybrali się wspólnie do Białegostoku, gdzie Marina grała koncert, po którym nieźle ze Szczęsnym(...)Marina Łuczenko od kilku lat próbuje zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Niestety, jej muzyka jakoś niespecjalnie trafiła do szerszego grona odbiorców. Cudów nie udało się zdziałać także jej byłej...

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Marina bawi się na Coachelli! Internauci oburzeni: Rodzinie udało się polecieć z tobą na święta?"

  Marina Łuczenko-Szczęsna (29 l.) wywołała w sieci niezłą burzę. O co poszło?

 • Coachella ogłosiła line-up

  AC/DC, Jack White, Drake oraz Florence & The Machine to tylko niektóre gwiazdy, jakie będzie można zobaczyć na największym festiwalu muzycznym na świecie, czyli Coachelli.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna nie pojedzie jednak w trasę koncertową?!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (28 l.) deklaruje, że bardzo pragnie, by jej kariera nabrała rozpędu. Teraz, kiedy wydała płytę, to idealny czas, by ruszyć w trasę koncertową. Jednak Marina prawdopodobnie z tego pomysłu zrezygnuje.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • "39 i pół tygodnia": Trwają zdjęcia

  Trwają zdjęcia do serialu „39 i pół tygodnia”. W rolach głównych Tomasz Karolak, Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i inni. Tym razem Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie.

 • Marina And The Diamonds: Jak pech, to pech

  "Niestety muszę odwołać europejską trasę w kwietniu" - napisała na Facebooku Marina Diamandis występująca pod szyldem Marin And The Diamonds.

 • Sablewska: Będzie większy dystans

  .... Niemniej, w tak krótkim czasie, udało nam się zrobić koncert jubileuszowy i 'Taniec z gwiazdami'. Dlatego to co się stało, jej odejście z powodu 'X Factora' i oświadczenie dla mediów, które złożyła(...) z pewnym koncertem Natalii Kukulskiej, po którym podeszła do jej ochroniarza i stwierdziła, że musi spotkać się z gwiazdą, bo prowadzi jej fanklub: "Robert zaprowadził mnie do niej i tak się zaczęła moja...

 • Marina And The Diamonds w Warszawie: Zmiana daty

  Brytyjska wokalistka występująca pod szyldem Marina And The Diamonds ogłosiła, że jej trasa zaplanowana na styczeń została przesunięta na kwiecień 2013 roku.

Wideo na temat: marina koncert
 • Osyda zaprasza na Koncert Przyjaciół Majki!

  12 września na Rynku Głównym w Krakowie wielkie serialowe święto - Koncert Przyjaciół Majki! Wystąpią: Ala Boratyn, Marina Łuczenko, Kasia Cerekwicka i Afromental. Nie zabraknie oczywiście aktorów serialu, w tym oczywiście samej Majki.

 • Kraków bawił się z Majką!

  W niedzielę, 12 września 2010 roku, na krakowskim Rynku odbyło się prawdziwe święto fanów serialu "Majka". Wystąpili: Ala Boratyn, Kasia Cerekwicka, Marina Łuczenko i gwiazda wieczoru - zespół Afromental. Koncert prowadził Andrzej Sołtysik. Zobacz nasz materiał z tego wydarzenia!