• Informacje na temat:

  mariola bojarska-ferenc

Artykuły na temat: mariola bojarska-ferenc
 • Kolejna książka ​Marioli Bojarskiej-Ferenc

  W maju ukaże się kolejna książki ​Marioli Bojarskiej-Ferenc. Tym razem będzie dotyczyła mody. Ma to być przewodnik dla dojrzałych kobiet, które znana instruktorka fitnessu chce przekonać do dbania o wygląd niezależnie od wieku i sytuacji. Sama uwielbia dobrze wyglądać - najczęściej ubiera się w eleganckie sukienki i marynarki lub dżinsy w połączeniu z białym T-shirtem.

 • Kto przejmie męża Marioli Bojarskiej-Ferenc?

  Mariola Bojarska-Ferenc to jedna z gwiazd z jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". W każdym odcinku pierwszą w Polsce instruktorkę fitness i dziennikarkę wspiera mąż Ryszard, z którym w czerwcu obchodziła 25. rocznicę ślubu.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Popłaczę się, jak odpadnę

  Mariola Bojarska-Ferenc chciałaby dotrzeć do finału "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Twierdzi, że jak każdy sportowiec startuje po to, by wygrać. Podkreśla jednak, że równie ważna jest dla niej także możliwość opanowania nowych umiejętności, dobra zabawa i świetna atmosfera między uczestnikami tanecznego show.

 • Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu

  Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że dzięki treningom do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania. Prekursorka fitnessu w Polsce nie ukrywa jednak, że początkowo trudno jej było podporządkować się swojemu nauczycielowi.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Aktywny styl życia

  ...- Można być w dobrej formie w każdym wieku, ale to wymaga wysiłku. Chcę propagować zdrowy tryb życia wśród kobiet dojrzałych, bo sama taka jestem - mówi Mariola Bojarska-Ferenc. Do programu "Piękni i zdrowi po czterdziestce" trenerka i dziennikarka zaprasza mi.in. gwiazdy filmu i estrady.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  W TVP2 prowadzi pani aż dwa programy: autorski - "Sztuka życia" oraz cykl w "Pytaniu na śniadanie" - "Piękni i zdrowi po 40- stce". Który z nich jest pani bliższy? Mariola Bojarska-Ferenc : - Ja tak kocham wszystko, co robię, że trudno mi wybierać. "Sztuka życia" to jest mój własny, wypielęgnowany projekt, który prowadzę już prawie pięć lat. W każdym z odcinków rozmawiam z zaproszoną gwiazdą...

 • Mariola Bojarska-Ferenc o "Tańcu z gwiazdami": Krępowały mnie pewne ruchy

  Jest niekwestionowaną prekursorką aktywnego stylu życia, ale udział w show okazał się dla niej ogromnym wyzwaniem. - Nie przypuszczałam, że taniec wymaga tyle wysiłku - przyznaje Mariola Bojarska-Ferenc, która odpadła z "Tańca z Gwiazdami" w czwartym odcinku obecnej edycji.

 • "Taniec z Gwiazdami" już bez Bojarskiej-Ferenc

  Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Po raz ostatni para zaprezentowała się na parkiecie show w fokstrocie zatańczonym w rytm utworu "New York, New York".

 • "Taniec z Gwiazdami": Mąż zazdrosny o partnera?

  Mariola Bojarska-Ferenc zaprzyjaźniła się ze swoim tanecznym partnerem. Z Tomaszem Barańskim łączy ją wiele wspólnych zainteresowań, m.in. zdrowy styl życia. Oboje są przekonani, że ta przyjaźń przetrwa nawet po zakończeniu "Tańca z Gwiazdami". Tancerza polubił także mąż gimnastyczki. Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że ceni jego dokonania zawodowe i nie jest zazdrosny.

 • Alicja Resich-Modlińska: Nie niszczmy legendy Lecha Wałęsy

  Zdaniem Alicji Resich-Modlińskiej badania IPN w sprawie współpracy Lecha Wałęsy z SB są niepotrzebne i niedobre dla Polski. Mariola Bojarska-Ferenc określa je mianem niszczenia człowieka, który dał Polakom wolność. Także Katarzyna Kolenda-Zaleska podkreśla, że były prezydent na zawsze pozostanie polskim bohaterem.

Zdjęcia na temat: mariola bojarska-ferenc
 • Mariola Bojarska-Ferenc
 • Mariola Bojarska-Ferenc z synem
 • Mariola Bojarska-Ferenc z synem
Wideo na temat: mariola bojarska-ferenc
 • Mariola Bojarska-Ferenc: Tomek mnie tresuje

  Instruktorka fitnessu Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu. Twierdzi, że dzięki treningom do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Popłaczę się, jak odpadnę

  Mariola Bojarska-Ferenc chciałaby dotrzeć do finału "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Twierdzi, że jak każdy sportowiec startuje po to, by wygrać.

 • Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu

  Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że dzięki treningom do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania.