• Informacje na temat:

  mariola bojarska ferenc lat

Artykuły na temat: mariola bojarska ferenc lat
 • Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu

  Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że dzięki treningom do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania. Prekursorka fitnessu w Polsce nie ukrywa jednak, że początkowo trudno jej było podporządkować się swojemu nauczycielowi.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Aktywny styl życia

  ...- Można być w dobrej formie w każdym wieku, ale to wymaga wysiłku. Chcę propagować zdrowy tryb życia wśród kobiet dojrzałych, bo sama taka jestem - mówi Mariola Bojarska-Ferenc. Do programu "Piękni i zdrowi po czterdziestce" trenerka i dziennikarka zaprasza mi.in. gwiazdy filmu i estrady.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • Mariola Bojarska-Ferenc o "Tańcu z gwiazdami": Krępowały mnie pewne ruchy

  Jest niekwestionowaną prekursorką aktywnego stylu życia, ale udział w show okazał się dla niej ogromnym wyzwaniem. - Nie przypuszczałam, że taniec wymaga tyle wysiłku - przyznaje Mariola Bojarska-Ferenc, która odpadła z "Tańca z Gwiazdami" w czwartym odcinku obecnej edycji.

 • "Taniec z Gwiazdami": Mąż zazdrosny o partnera?

  Mariola Bojarska-Ferenc zaprzyjaźniła się ze swoim tanecznym partnerem. Z Tomaszem Barańskim łączy ją wiele wspólnych zainteresowań, m.in. zdrowy styl życia. Oboje są przekonani, że ta przyjaźń przetrwa nawet po zakończeniu "Tańca z Gwiazdami". Tancerza polubił także mąż gimnastyczki. Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że ceni jego dokonania zawodowe i nie jest zazdrosny.

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Alicja Resich-Modlińska: Nie niszczmy legendy Lecha Wałęsy

  Zdaniem Alicji Resich-Modlińskiej badania IPN w sprawie współpracy Lecha Wałęsy z SB są niepotrzebne i niedobre dla Polski. Mariola Bojarska-Ferenc określa je mianem niszczenia człowieka, który dał Polakom wolność. Także Katarzyna Kolenda-Zaleska podkreśla, że były prezydent na zawsze pozostanie polskim bohaterem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Będą walczyć o Kryształową Kulę

  ...fitnessu i muzycy Wyzwanie podjęła również zagorzała propagatorka zdrowego, sportowego stylu życia, słynna królowa fitnessu - Mariola Bojarska- Ferenc. - Muszę przyznać, że przeżywam najpiękniejsze(...) dostarcza wielu wzruszeń. Dlatego jest tak chętnie oglądany - uważa Czarna Mamba, która wspólnie Beatą Tyszkiewicz, Andrzejem Grabowskim i Michałem Malitowskim oceniać będzie talent i wyczucie rytmu...

 • Iwona Pavlović: Anioł z czarną duszą

  ...profesjonalna, dlatego odcinam emocje i nie rozpaczam. Szkoda, że Mariola Bojarska-Ferenc pożegnała się z nami tak wcześnie. Pokazała, że dojrzałe kobiety mają prawo w pełni korzystać z życia. Musimy ruszyć się z kanap, przestać narzekać, że już nic ciekawego nas nie czeka. Mariola udowodniła, że można być babcią i jednocześnie doskonale realizować pasje - tańczyć, być fit, korzystać z nowinek technicznych...