• Informacje na temat:

  marionetka

Artykuły na temat: marionetka
 • Pink: Britney to marionetka

  Wiele razy już informowaliśmy o tym, że Britney Spears i Pink, jedne z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek pop, niezbyt za sobą przepadają. Ta druga przyznała niedawno, iż zupełnie nie liczy się z wykonawczynią przeboju "I'm A Slave 4 U" i uważa ją za zwykłą "marionetkę w rękach wytwórni płytowej".

 • Kylie Minogue to marionetka

  Sister Bliss, DJ-ka zespołu Faithless, skrytykowała gwiazdę pop Kylie Minogue za brak autorskiego materiału i zadeklarowała, że nie chciałaby z nią pracować.

 • Kontrowersyjne marionetki

  ...-17" twórcy filmu przedstawili decydentom z MPAA aż dziewięć wersji sekwencji miłosnej pomiędzy drewnianymi marionetkami. Jedna z nich zyskała swoistą aprobatę i uchroniła film od otrzymania(...) miłości pomiędzy dwiema marionetkami została okrojona" - mówi Trey Parker. "To nie była żadna wyuzdana sekwencja. To była scena miłosna. Nasze marionetki nie posiadają narządów płciowych i wydawało...

 • Marionetki w rolach głównych

  ...4 maja o godzinie 11:00 w stacji 4fun.tv rusza emisja nowego serialu "Szarlotka i Przyjaciele", z marionetkami w rolach głównych.

 • Kontrowersje wokół "Władców marionetek"

  Telewizja TVN po raz kolejny w ostatnim czasie oskarżana jest o nierzetelność i podawanie nieprawdziwych informacji. Tym razem kontrowersje wywołał film dokumentalny "Władcy marionetek".

 • "Władcy marionetek" Sekielskiego

  W połowie marca telewizje TVN i TVN24 wyemitują półtoragodzinny film dokumentalny autorstwa dziennikarza obu stacji, Tomasza Sekielskiego zatytułowany "Władcy marionetek". Opowiada on o tym, jak politycy... mamią Polaków.

 • Vengaboys: Jesteśmy marionetkami

  Członkowie Vengaboys, formacji znanej choćby z takich przebojów jak "Boom Boom Boom" czy "Going To Ibiza", wydają się być jednak zadowoleni z tego, że mają taką, a nie inną pozycję w muzycznym biznesie. "Jesteśmy marionetkami. To wszystko miało być tylko zabawą, a okazało się, że odnieśliśmy taki sukces. Nie powiem, aby nam to przeszkadzało." - powiedział Roy. Za muzyką grupy kryje się tak...

 • "Nie jesteśmy marionetkami"

  .... W przypadku takich programów jak "Popstars", sporo ludzi uważa, iż zwycięzcy nagrywający swoje płyty są w rzeczywistości marionetkami kierowanymi przez wytwórnię... Może coś w tym jest. W przypadku(...), że jesteśmy marionetkami, choć niektórzy wciąż będą o nas tak mówić. Ale tacy ludzie i tak będą to robić, niezależnie od tego, co zrobimy. Jak decydujecie o tym, że właśnie ta a nie inna piosenka...

 • Dido, brytyjska wokalistka, która zasłynęła dzięki duetowi z Eminemem w jego utworze "Stan", otwarcie skrytykowała gwiazdy muzyki pop pokroju Britney Spears. Stwierdziła, że są one tylko marionetkami i ludzie marnują pieniądze kupując ich płyty.

 • DiM: W świecie marionetek

  ...m.in. podczas próby zespołu, w gliwickich plenerach i częstochowskim pubie "Beczka". Sceny z marionetkami powstały u "Merca" w domu. - Niewątpliwą zaletą tego teledysku jest krótki czas trwania...

Zdjęcia na temat: marionetka
Wideo na temat: marionetka
 • Joanna Moro: jestem marionetką w rękach reżysera

  Joanna Moro po głośnej kreacji w serialu o Annie German czeka na kolejne równie atrakcyjne propozycje zawodowe. Na razie skupia się na pracy w teatrze. Pytana, czy przyjęłaby każdą rolę, nawet tę najbardziej kontrowersyjną, potwierdza, podkreślając, że jest jedynie "marionetką w rękach reżysera i gra to, co się jej każe". "Jestem aktorką i muszę się temu poddać, dopóki nie skończę reżyserii" - tłumaczy.

Dyskusje na temat: marionetka