• Informacje na temat:

  marius

Artykuły na temat: marius
 • Kto na Sopot Festival?

  Zagrobelny, Kasa, Ich Troje oraz Ania Dąbrowska. Drugiego dnia, w konkursie zagranicznym będzie można usłyszeć m.in. takich artystów, jak Kaye Styles, Marius, Shaun Baker, Basic Element, Charlotte Perrelli...

 • Sopot, Marius i deszcz

  Pamiętacie rumuński boysband Akcent, który znany jest z przebojów "Jokero" i "Kylie"? Były wokalista tego zespołu Marius Nedelcu zaczął solową karierę, a jego piosenka "Rain" jest jednym z kandydatów na "Zagraniczny Hit Lata 2008".

 • "Wyspa skazańców": Norweska Australia

  Na wyspie Bastoy, położonej w fiordzie niedaleko Oslo, przez 50 lat od 1900 r. mieścił się dom poprawczy dla chłopców. Resocjalizacja poprzez ciężką pracę, surowe warunki i numery zamiast imion. W 1915 r. wybuchł bunt stłumiony przez wojsko. Teraz Marius Holst powraca do tamtych wydarzeń w filmie "Wyspa skazańców".

 • "Muzyka płynąca z duszy"

  Rumuńska grupa Akcent za sprawą przebojów "Kylie" czy "Jokero" stała się gwiazdą europejskiej sceny klubowej. W kwietniu 2008 roku z zespołem rozstał się wokalista Marius, w efekcie czego grupa została tercetem. Już w trójkę chłopcy nagrali płytę "True Believers", która ukazała się pod koniec września 2009 roku.

 • "Krzyżacy" według Litwinów

  Z okazji obchodów 600-lecia bitwy po Grunwaldem i 1000-leci ukazania się pierwszych wzmianek o Litwie, nasi sąsiedzi szykują filmową superprodukcję o tamtych wydarzeniach.

 • Więcej Rycerzy Okrągłego Stołu

  Poznajemy kolejne nazwiska aktorów występujących w wielkim widowisku "Król Artur". Po informacji, że Ginewrę najprawdopodobniej zagra Keira Knightley ( "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" ), ujawniono odtwórców ról kolejnych bohaterów obrazu Antoine'a Fuqua ( "Dzień próby" ). Nadal jednak nie poznaliśmy filmowego rycerza Lancelota.

 • Diane Lane kusi Kevina Costnera

  Kevin Costner ( "Gra o miłość" ) i Diane Lane ( "Niewierna" ) zagrają wpólnie w komedii romantycznej, której produkcję przygotowuje studio New Line Cinema. Film będzie nosił tytuł "Taming Ben Taylor".

 • Powrót Pungent Stench

  Reaktywowała się legenda gore metalu, austriacka grupa Pungent Stench. Nowy album zespołu ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast w październiku. Wcześniej, bo już w czerwcu, firma Napalm wyda drugi album grupy Hollenthon, nowego zespołu Matina Schirenca, lidera Pungent Stench. Tytuł płyty to "With Vilest Of Worms To Dwell".

 • Sopot, diabełek i przebój

  Jednym z najpopularniejszych teledysków w INTERIA.PL jest wakacyjny utwór "Hey Hi Hello" brytyjskiego DJ-a Shauna Bakera.

 • Miłość jest odpowiedzią

  Najczęściej granym utworem w polskich stacjach radio wych jest obecnie "Angels (Love Is The Answer)" rumuńskiej grupy Morandi. Tylko na naszych stronach możecie zobaczyć klip do tej piosenki!

Dyskusje na temat: marius