• Informacje na temat:

  mariusz malec kamienie na szaniec

Artykuły na temat: mariusz malec kamienie na szaniec
 • "Znaki": Wiemy, kto wystąpi w serialu!

  Do obsady nowego serialu kryminalnego AXN dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się Mirosław Kropielnicki, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński, Zbigniew Stryj i Paulina Gałązka. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Andrzeja Mastalerza i Heleny Englert. Premiera serialu odbędzie się jesienią.

 • "Aż po sufit!": Nowy serial TVN z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą!

  ...producentka serialu Dorota Chamczyk. W nowej produkcji TVN zobaczymy plejadę gwiazd: Edytę Olszówkę, Małgorzatę Foremniak, Dorotę Segdę, Cezarego Pazurę, Mariusza Bonaszewskiego. Nie zabraknie także utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Wśród nich m.in. Karolina Staniec ("Miasto 44"), Krzysztof Chodorowski ("Mój rower"), Kamil Szeptycki ("Kamienie na szaniec") oraz Erika Karkuszewska...

 • "Aż po sufit!": Saga rodziny Domirskich

  ...("Kamienie na szaniec"). - "Aż po sufit!" jest polską adaptacją australijskiego hitu "Packed to the Rafters", nadawanego przez telewizję Seven Network - mówi producentka Dorota Chamczyk, która stoi za(...)W obsadzie najnowszej produkcji stacji TVN zobaczymy plejadę znanych i lubianych artystów: Edytę Olszówkę, Dorotę Segdę, Małgorzatę Foremniak, Cezarego Pazurę oraz Mariusza Bonaszewskiego. Nie...

 • Film o Szarych Szeregach, fabularyzowany dokument z Lesławem Żurkiem w roli Tadeusza Zawadzkiego "Zośki", ma być gotowy w listopadzie - poinformowali jego twórcy na wtorkowej konferencji prasowej w Warszawie.

 • Przystanek Woodstock pamięta o Powstaniu Warszawskim

  1 sierpnia punktualnie o godz. 17 całe pole woodstockowe zamarło. Z Dużej Sceny usłyszeć można było hymn Polski oraz nagranie "Godziny W" w wykonaniu Lao Che.

 • Pattinson - nie znaczy "Zmierzch"

  Jesteś fanem Robberta Pattinsona? Najnowszy film gwiazdora "Zmierzchu" - "Woda dla słoni" - to propozycja dla ciebie. Na inną premierę tego tygodnia - "Kod nieśmiertelności" - z pewnością udadzą się zaś miłośnicy filmu "Incepcja". Konkurencję może jednak zdystansować Vin Diesel i spółka w piątej odsłonie "Szybkich i wściekłych".

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.