• Informacje na temat:

  mariusz olszewski

Artykuły na temat: mariusz olszewski
 • Ivan i Delfin: Odszedł kompozytor

  Wojtek "Olo" Olszewski, gitarzysta, współzałożyciel i kompozytor grupy Ivan i Delfin, nie będzie występował z zespołem na najbliższych koncertach. Powodem takiej decyzji był fakt, że Ivan i Delfin weźmie udział w kampanii wyborczej Samoobrony i Andrzeja Leppera.

 • Czy wygra Kryształową Kulę?

  Decyzją widzów polska aktorka z francuskimi korzeniami Elizabeth Duda i jej partner Mario Di Somma odpadli z dalszej rywalizacji w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Najlepsi po raz kolejny okazali się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Marina Łuczenko (19 l.), piosenkarka pochodząca z Ukrainy i jej partner Michał Uryniuk (19 l.) odpadli w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nie po raz pierwszy najlepsza okazała się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Czy Pudzian pokona Walach?

  Już 25 maja poznamy zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie królują już tylko dwie pary: Magdalena Walach z Cezarym Olszewskim oraz Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską-Michno. Kto z nich dotrwa do końca?

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już 25 maja poznamy zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie królują już tylko trzy pary: Magdalena Walach z Cezarym Olszewskim, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki oraz Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską-Michno. Kto z nich dotrwa do końca?

 • Odmówił udziału w "Tańca z gwiazdami"

  Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Mariusz Czerkawski weźmie udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec dementuje plotki i przyznaje, że propozycję od Polsatu otrzymał, ale jej nie przyjął.

 • Piękna i Bestia wygrywają

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy fokstrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program. Widzowie stawiają na Mariusza Pudzianowskiego.

 • Koniec przygody z tańcem

  .... To była najwspanialsza przygoda w moim życiu" - powiedział. Tymczasem do finału coraz bliżej. Już prawie pewne, że znajdą się w nim Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno. Para wciąż(...): Magdalena Walach i Cezary Olszewski - 38 pkt. Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska - 34 pkt. (odejście) Robert Janowski i Anna Bosak 32 pkt. Elizabeth i Mario di Somma - 32 pkt. Tamara Arciuch i Łukasz...

 • Musieli odejść z "Tańca..."

  ...były takie, że aż ciarki szły po plecach. Piękny, wspaniały układ" - komentowała Iwona Pavlović. Najmniej punktów od jury (29) otrzymali: Mariusz Pudzianowski, który tańczy z Magdaleną Soszyńską oraz Blanka Winiarska i jej partner Wojtek Łozowski. "Gdybym mógł odciąć Mariusza, stopy byłbym zadowolony. Stopy nie były najmocniejszą stroną tego pokazu" - skrytykował Piotr Galiński. Pomimo srogich...

 • Już nie zatańczą...

  Winiarska - 35 pkt. 3. Magdalena Walach i Cezary Olszewski - 34 pkt. 4. Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno - 31 pkt. 5. Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki - 31 pkt. 6. Marek Kaliszuk i Nina Tyrka - 30 pkt. 7. Robert Janowski i Anna Bosak - 29 pkt. Oceny widzów w 8 odcinku: 1. Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno 2. Robert Janowski i Anna Bosak 3. Magdalena Walach i Cezary...

Zdjęcia na temat: mariusz olszewski