• Informacje na temat:

  mariusz po angielsku

Artykuły na temat: mariusz po angielsku
 • Mariusz Totoszko emigruje z Polski!

  Mariusz Totoszko (39 l.) po udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo" przeprowadza się na południe Hiszpanii. To właśnie tam zacznie nową drogę muzyczną - wokalista podpisał umowę z jedną z największych hiszpańskich agencji muzycznych.

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe

 • Mariusz Treliński ma już nową partnerkę? Nie zgadniecie, kto to!

  Mariusz Treliński (55 l.) już pocieszył się po rozstaniu z Edytą Herbuś (36 l.)? Jeden z tabloidów donosi, że teraz spotyka się z jeszcze młodszą od niej kobietą! Kim ona jest?

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

 • Edyta Herbuś (36 l.) nie może znaleźć szczęścia w miłości. Jednak po nieudanym i burzliwym związku z Mariuszem Trelińskim (55 l.) , zła passa chyba opuści tancerkę!

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • ​Doczekał się wymarzonego syna!

  Mariusz Krzemiński, czyli Mariusz Kwarc z "Klanu", ma powody do dumy. Aktor, który w ubiegłym roku poślubił piękną Marię Kotynię, doczekał się pod koniec grudnia upragnionego syna!

 • OFAFA: Dożynki polskiej animacji

  22 marca w Krakowie rozpocznie się XVII Ogólnopolski Festiwal Autorskich Filmów Animowanych OFAFA. Przez trzy dni widzowie będą mieli okazję zobaczyć 65 najciekawszych animowanych produkcji. Dla naszych internautów mamy do wygrania zaproszenia.

 • Przyjaciel Ryśka poślubił poliglotkę

  Aktor Mariusz Krzemiński, który w "Klanie" gra taksówkarza Mariusza Kwarca, najlepszego przyjaciela Ryśka (Piotr Cyrwus) i Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), zmienił stan cywilny! Poznaj szczegóły!

 • "Żeby się podobało"

  Rzeszowskie trio Vir zadebiutowało w 2005 roku płytą "Nie wiem...". Grupę tworzą: Mariusz Długosz, Tomek Tebin i Andrzej Ruzzala, którzy wcześniej zbierali doświadczenie występując w rzeszowskich(...)". Z Mariuszem, Tomkiem i Andrzejem, z okazji wydanie debiutanckiej płyty, o koncepcji muzycznej Viru, scenie rzeszowskiej, komercji i zagranicznej karierze, rozmawiał Artur Wróblewski.

Wideo na temat: mariusz po angielsku
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Zabić bobra

  Bohater opowieści, Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi...