• Informacje na temat:

  mariusz pudzianowski po

Artykuły na temat: mariusz pudzianowski po
 • Pudzianowski zatańczy!

  Już na wiosnę rusza kolejna, 7 edycja słynnego programu rozrywkowego - "Taniec z gwiazdami". Tym razem sensacją okaże się pojawienie się w niej, do tej pory nie mającej za wiele wspólnego z lekkimi i subtelnymi ruchami na parkiecie gwiazdy. Program tvn zagwarantuje nam taniec z najsilniejszym człowiekiem w Polsce, najsłynniejszym strongmanem - Mariuszem Pudzianowskim (30l.).

 • Mariusz Pudzianowski o programie "The Brain. Genialny umysł"

  Mariusz Pudzianowski nie od razu przyjął funkcję jurora w programie "The Brain. Genialny umysł". Przekonała go możliwość spróbowania swoich sił w zupełnie nowej roli oraz poznania ludzi o ponadprzeciętnych umiejętnościach. Strongman twierdzi, że wie, ile wysiłku kosztuje rozwinięcie talentu, dlatego tym bardziej docenia osiągnięcia uczestników polsatowskiego show.

 • KSW: Poznaliśmy kolejnego rywala Popka? To brat Pudzianowskiego

  Według niepotwierdzonych informacji wokalista disco polo i brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian Pudzianowski, ma zostać kolejnym rywalem Popka w KSW.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  ...regionów Polski - Pomorza i Mazur, Mazowsza, Wielkopolski, Małopolski i Śląska. Od Pudzianowskiego po Santor Prowadzącymi polską wersję programu zostali Kasia Cichopek oraz Mariusz Kałamaga(...) Sykut , Ewa Wachowicz z Jackiem Wójcickim , Stachursky z Krystyną Czubówną , Anna Bosak z Piotrem Kupichą , Grzegorz Halama z Małgorzatą Ostrowską , a partnerką Mariusza Pudzianowskiego...

 • KSW 37: Popek będzie walczył z Pudzianowskim

  Po podpisaniu oficjalnego kontraktu przez Popka z federacją KSW, zdradzono, kto będzie jego pierwszym przeciwnikiem. Popek stoczy walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

 • Popek skomentował porażkę z Mariuszem Pudzianowskim

  ...3 grudnia raper Popek stanął walki z Mariuszem Pudzianowskim . Pojedynek odbył się w ramach 37. gali KSW. Cała impreza zorganizowana została w krakowskiej Tauron Arenie. Walka Popka z Pudzianem(...) podwójną gardą, ale zasady są takie, że Mariusz przywalił czterema młotkami, nie sklinczowałem go i sędzia przerwał walkę" - dodał. Popek na koniec stwierdził, że wolał przegrać z Pudzianowskim niż...

 • Anna Mucha zagrała w filmie z Mariuszem Pudzianowskim

  Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim.

 • Niespodziewany zwrot akcji w reality show "Tylko Jeden"

  Który z zawodników jest najsilniejszy i najlepiej gotuje, a kto awansował dalej? W czwartym odcinku uczestnicy, oprócz codziennych obowiązków wojowników MMA, musieli się zmierzyć z niecodziennymi zadaniami. Blanka Lipińska sprawdziła ich umiejętności gotowania, a Mariusz Pudzianowski przygotował dla nich trening prawdziwego strongmana. W „Tylko Jeden” doszło także do zaskakującej zmiany składu.

 • Rinke za kratami... z "Pudzianem"

  Czwarty odcinek nowej serii programu "Rinke za kratami" już 28 września o 22:05 w Polsacie. Tym razem Rinke sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny "Pudzian"?

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

Zdjęcia na temat: mariusz pudzianowski po
Wideo na temat: mariusz pudzianowski po
Dyskusje na temat: mariusz pudzianowski po
 • Re: Przemysław Cypryański na Festiwalu Gwiaz...

  Ludzie, dajcie spokój. Nie wygląda jak Mariusz Pudzianowski, ale według mnie wygląda bardzo korzystnie. Wcześniej był bardzo szczupłym mężczyzną. Zróbcie porównanie jego osoby sprzed jakiegoś czasu, a teraz. Nie oceniajcie z myślą o strasznie napakowanym facecie. Zaznaczone mięśnie, lepszy styl jeśli chodzi o ubrania oraz zarost sprawiły, że wygląda na prawdę ciekawie. :)