• Informacje na temat:

  mariusz pujszo

Artykuły na temat: mariusz pujszo
 • Mariusz Pujszo... kontratakuje

  Najnowszy film Mariusza Pujszo "Polisz kicz projekt... Kontratakuje" pojawi się 11 listopada na ekranach polskich kin. Co prawda tylko w wybranych miastach, ale to i tak jedyny obraz, prezentowany podczas konkursu niezależnego na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni, który trafia do kinowej dystrybucji.

 • Premiera, filmu "Polisz Kicz Projekt... kontratakuje" , która w czwartek, 9 listopada, miała miejsce w warszawskim Silver Screenie, przyciągnęła rzeszę widzów. Reżyser i scenarzysta w jednej osobie - Mariusz Pujszo - przedstawił w nim mechanizmy przygotowywania produkcji filmowej w stylu "od pucybuta do milionera".

 • Deląg i Pujszo - kolejny kicz projekt?

  ...10 marca ruszają zdjęcia do nowej polskiej produkcji o roboczym tytule "Oko sprawiedliwości". W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Mariusz Pujszo i Paweł Deląg.

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • Kim jest komisarz Blond?

  Ruszyły zdjęcia do komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i wszystko jasne". Za scenariusz, będący połączeniem "Różowej pantery" i "Szpiegów takich jak my", odpowiada Mariusz Pujszo ("Polisz kicz projekt").

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  ...27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • "Ostatni klaps": Ekranowy powrót "Frytki"

  ...17 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych: Mariusz Pujszo, Maja Frykowska i Marek Włodarczyk. Film jest debiutem produkcyjno-dystrybucyjnym firmy Mushchelka.

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  ..."Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Najgorszy polski reżyser?

  Zastanawialiście się kiedyś, kto zasługuje na miano najgorszego polskiego reżysera? Użytkownicy INTERIA.PL już wybrali . W przygotowanej przez nas ankiecie największą liczbę głosów zebrał Mariusz Pujszo, reżyser takich filmów, jak: "Polisz kicz projekt" i "Legenda" .

 • Kayah, Deląg i Liroy na planie

  Kayah, Paweł Deląg i Liroy - to gwiazdy najnowszego filmu Mariusza Pujszo "Kowalski Bros.". Zdjęcia, których autorem będzie Bartek Prokopowicz, młody operator, mający na koncie takie filmy jak: "Przedwiośnie" , "Dług" czy "Strefa ciszy" , rozpoczną się pod koniec lipca. Premiera tytułu planowana jest na drugi kwartał 2002 roku.

Zdjęcia na temat: mariusz pujszo
 • Mariusz Pujszo z żoną Consuelą
Wideo na temat: mariusz pujszo
 • Córka Mariusza Pujszo rusza na podbój show-biznesu

  Natalia Pujszo, córka znanego polskiego reżysera i scenarzysty Mariusza Pujszo, jest aktorką i wokalistką. Twierdzi, że zawodowo robi dziś to, o czym marzyła jako mała dziewczynka. (Źródło: Newseria Lifestyle)

 • „Ostatni klaps” z Mają Frykowską, Mariuszem Pujszo i Piotrem Zeltem nadal nie może zostać ukończony

  Film „Ostatni klaps” z udziałem Mai Frykowskiej, Mariusza Pujszo i Marka Włodarczyka został już nakręcony, ale na razie nie wiadomo, kiedy obraz w reżyserii Gerwazego Reguły trafi na ekrany kin. Wcielający się w jedną z ról Piotr Zelt przypuszcza, że powodem opóźnienia są problemy finansowe. – Film jest nakręcony, skończony, z tego, co wiem, padł już ostatni klaps. Nie wiadomo jednak, jakie