• Informacje na temat:

  mark addy aktor

Artykuły na temat: mark addy aktor
 • Umarł król, niech żyje król!

  Mark Addy, grający w serialu „Gra o tron” króla Roberta Baratheona, głowę rodu Baratheon i władcę Siedmiu Królestw, opowiada nam o swojej postaci i kulisach serialu.

 • Walcząc o władzę, możesz zginąć

  Targaryena. Po jego śmierci władzę nad Siedmioma Królestwami przejął najznamienitszy z buntowników Robert Baratheon (Mark Addy). Pod jego panowaniem w Siedmiu Królestwach zapanował pokój. Jednak nie na(...) wcześniej niepokazywanymi wywiadami z aktorami i członkami ekipy filmowej.     "Gra o tron": Wewnętrzny krąg - aktorzy Emilia Clarke, Kit Harington, Lena Headey, Michelle Fairley i Liam Cunningham...

 • Vincent Cassel w "Sin Eater"

  Jak już informowaliśmy, Brian Helgeland ( "Obłędny rycerz" ) rozpoczął prace nad dreszczowcem "Sin Eater". Ostatnio poinformowano, że w tytułowej roli w filmie wystąpi francuski aktor Vincent Cassel ( "Dobermann" , "Braterstwo wilków , "Purpurowe rzeki" ).

 • Vincent Cassel: Niestrawne grzechy

  Informowaliśmy niedawno, że w tytułowej roli w obrazie "Sin Eater", nad którym pracuje Brian Helgeland, miał wystąpić Vincent Cassel. Jednak, jak podali ostatnio producenci filmu, francuski aktor zrezygnował z występu w obrazie. Podobno powodem decyzji były "niemożliwe do pogodzenia różnice artystyczne" dzielące Cassela i Helgelanda.

 • Benno Fürmann zamiast Cassela

  Zaledwie w czwartek, 7 lutego, informowaliśmy, iż z występu w filmie "Sin Eater" zrezygnował Vincent Cassel, a już pojawiła się informacja, iż tytułową rolę w obrazie Briana Helgelanda zagra niemiecki aktor Benno Fürmann ( "Anatomia" ).

 • "Gra o tron": Wojna, magia, seks i zdrada

  "Gra o tron" to najnowsza epicka produkcja telewizji HBO, a zarazem jeden z niewielu aktorskich seriali zaliczających się do gatunku fantasy. Ekranizacja powieściowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia" 9 marca zadebiutowała na Blu-ray i DVD.

Wideo na temat: mark addy aktor
 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Adrenalina 2 - Pod napięciem

  W kinowym hicie ADRENALINA z 2006 roku Chev Chelios (Jason Statham) był przez dwadzieścia cztery godziny bardzo zajęty: walczył i zabijał, aby utrzymać w swoim organizmie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny, jaką mu wstrzyknięto. W sequelu ADRENALINA 2 - POD NAPIĘCIEM (CRANK HIGH VOLTAGE) ponownie spotykamy Cheva, który po tym, jak udało mu się przeżyć, rozpoczyna całkiem nowy dzień. Film zaczyna się w miejscu, w którym skończył się...

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.