• Informacje na temat:

  mark oh

Artykuły na temat: mark oh
 • Mark Blum zmarł na koronawirusa

  Mark Blum nie żyje. Znany amerykański aktor stał się kolejną ofiarą pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, która wywołuje chorobę COVID-19.

 • Zmarł Mark Blum. Wzruszające słowa Madonny

  Koronawirus wciąż rozprzestrzenia się po świecie. Jedną z jego ofiar był aktor Mark Blum. Wzruszające pożegnanie przyjaciela opublikowała Madonna.

 • Mark Ruffalo w podwójnej roli

  Mark Ruffalo, któremu sławę przyniosła rola Hulka w opartych na komiksach filmach Marvela, zagra podwójną rolę w nowym serialu HBO "I Know This Much Is True". Właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji reżyserowanej przez Dereka Cianfrance'a.

 • Mark Hamill: "Gwiezdne wojny"? Nigdy więcej

  Gdy w 1977 r. wcielił się w postać Luke'a Skywalkera, awansował z poziomu aktora oper mydlanych do rangi gwiazdy. Teraz Mark Hamill oświadczył jednak, że nie zamierza wracać do tej epickiej serii.

 • Mark Hammil podarował pielęgniarce miecz świetlny

  OMark Hamill podarował pielęgniarce miecz świetlny, czyli najbardziej znany atrybut ze świata "Gwiezdnych wojen", czyli serii, w której wcielał się w Luke'a Skywalkera. Wydarzenie miało miejsce w programie rozrywkowym, który prowadzi Jimmy Kimmel.

 • ​Mark Hamill wystąpi w kolejnych sezonach "Wiedźmina"?

  Kiedy prowadzisz konto na Twitterze, które obserwuje trzy i pół miliona fanów, wszystko, co tam napiszesz, może być początkiem nowej przygody. Przekonał się o tym Mark Hamill, który w jednym z tweetów wyznał, że powinien zagrać Vesemira w kolejnych sezonach netfliksowego "Wiedźmina". Była to reakcja na starą wypowiedź jednego z fanów, który widziałby aktora w tej roli. Historia zaczęła żyć...

 • ​Mark Hamill żartuje z wojsk kosmicznych USA

  Mark Hamill wyszydził logo Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych, które do złudzenia przypomina grafikę z filmów Star Trek i gry komputerowej "Star Trek: Starfleet Command". Odtwórca roli Luke'a Skywalkera oświadczył też na Twitterze, żeby nie brano go pod uwagę przy powoływaniu członków tej formacji, bo - jak wiadomo - wybrał dezercję i ukrywa się na odległej wyspie.

 • Mark Webber: Poszukiwacz autentycznych emocji

  Zależy mi, by moje kino było pełne autentycznych emocji. By to uzyskać, przemycam do filmów jak najwięcej prawdy - powiedział Mark Webber, który na wrocławskim 10. American Film Festival odbierze w niedzielę Indie Star Award, przyznawaną wybitnym przedstawicielom amerykańskiej sceny niezależnej.

 • Mark Hamill wyjawił prawdę o słynnej kwestii z „Gwiezdnych wojen”

  ...„Nie… Ja jestem twoim ojcem” - to zdanie wypowiedziane przez Dartha Vadera do Luke’a Skywalkera po dziś dzień pozostaje jedną z najważniejszych kwestii w historii kina. W jednym z tweetów opublikowanych przez odtwórcę roli Skywalkera, Marka Hamilla, aktor potwierdził, że prawda o ojcostwie Vadera była ukrywana przed większością obsady i twórców. Dowiedzieli się o niej dopiero po premierze filmu.

 • Mark Lanegan "Straight Songs of Sorrow": Średnie piosenki z beefem w tle

  Mark Lanegan, jak ostatnio praktycznie co roku, coś wydaje. Tym razem książkę i płytę. I próbuje je rozreklamować beefem z Liamem Gallagherem. Chytrze, bo płyta sama w sobie broni się średnio.

Zdjęcia na temat: mark oh
Wideo na temat: mark oh
 • Mark Zuckerberg został ojcem!

  Mark Zuckerberg (31 l.) po raz pierwszy został ojcem! Dobrą nowinę założyciel Facebooka ogłosił w oryginalny sposób. Wraz z żoną Priscillą napisali długi list do swojej córeczki Max. Oprócz refleksji nad światem oraz jego przyszłością, pojawiły się również czułe wyznania miłości do nowego członka rodziny. Mark i Priscilla są małżeństwem od 2012 roku, jednak poznali się już w 2004 roku. Para od

 • "The Flash": Mark Hamill

  "The Flash", sezon 1. Scena z udziałem Marka Hamilla, w której Trickster zdradza jedemu z bohaterów małą tajemnicę.

 • "Glee": Mark Salling został aresztowany

  Mark Salling trafił za kratki. Aktora znanego z serialu „Glee” aresztowano pod zarzutem posiadania pornografii dziecięcej. Do zatrzymania doszło we wtorek (29.12) w jego domu w Los Angeles. To nie pierwszy raz, kiedy aktor ma problemy z prawem. Dwa lata temu został pozwany przez byłą dziewczynę za zmuszanie jej do uprawiania seksu bez zabezpieczenia. Kobieta przyznała także, że została przez

Dyskusje na temat: mark oh