• Informacje na temat:

  mark owen piosenkarz

Artykuły na temat: mark owen piosenkarz
 • Członek kultowego zespołu bierze ślub

  Brytyjski piosenkarz Mark Owen znany z zespołu Take That w listopadzie poślubi swoją partnerkę - aktorkę Emmę Ferguson.

 • Członek Take That już po ślubie

  Mark Owen poślubił swoją wieloletnią partnerkę - Emmę Ferguson podczas kameralnej ceremonii w Szkocji.

 • Zdradził żonę z 10 kobietami

  Członek zespołu Take That, Mark Owen , oświadczył, że "bardzo przeprasza" za liczne zdrady, których dopuścił się za plecami swojej żony. 38-letni piosenkarz powiedział, że zdaje sobie sprawę z "bólu, jaki sprawił małżonce i swoim przyjaciołom". Wokalista przyznał się do romansów z dziesięcioma kobietami.

 • Wybaczyła mu zdrady "dla dobra dzieci"

  Aktorka Emma Ferguson - żona Marka Owena z zespołu Take That - wybaczyła wokaliście liczne zdrady "dla dobra dzieci". W ubiegłym tygodniu Owen przyznał, że w trakcie trwania ich związku miał romanse z dziesięcioma kobietami.

 • Take That: Trasa - tak, płyta - być może

  Gary Barlow wzbudził w fanach Take That nadzieję na nową płytę zespołu. Brytyjski piosenkarz chciałby ponownie spotkać się z Robbiem Williamsem, Markiem Owenem, Jasonem Orangem i Howardem Donaldem, by nagrać album, a później zrobić tournee po świecie.

Wideo na temat: mark owen piosenkarz
 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Adrenalina 2 - Pod napięciem

  W kinowym hicie ADRENALINA z 2006 roku Chev Chelios (Jason Statham) był przez dwadzieścia cztery godziny bardzo zajęty: walczył i zabijał, aby utrzymać w swoim organizmie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny, jaką mu wstrzyknięto. W sequelu ADRENALINA 2 - POD NAPIĘCIEM (CRANK HIGH VOLTAGE) ponownie spotykamy Cheva, który po tym, jak udało mu się przeżyć, rozpoczyna całkiem nowy dzień. Film zaczyna się w miejscu, w którym skończył się...

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.