• Informacje na temat:

  mark ruffalo aktor

Artykuły na temat: mark ruffalo aktor
 • Mark Ruffalo: 600 castingów

  Mark Ruffalo zagrał niedawno z Keirą Knightly w filmie "Zacznijmy od nowa". A czy jemu samemu zdarzało się zaczynać wszystko od początku?

 • Mark Ruffalo w podwójnej roli

  Mark Ruffalo, któremu sławę przyniosła rola Hulka w opartych na komiksach filmach Marvela, zagra podwójną rolę w nowym serialu HBO "I Know This Much Is True". Właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji reżyserowanej przez Dereka Cianfrance'a.

 • Mark Ruffalo u boku Jennifer Aniston

  Mark Ruffalo ( "Dziś 13, jutro 30" ) dołączył do obsady filmu, którego fabuła nawiązuje do słynnego "Absolwenta" z 1967 roku. Na planie aktor spotka się z Jennifer Aniston ( "Good Girl" ), Shirley MacLaine ( "Pocztówki znad krawędzi" ) i Kevinem Costnerem ( "Bodyguard" ).

 • Mark Ruffalo obok Mela Gibsona

  Jak już informowaliśmy, Mel Gibson prowadzi negocjacje dotyczące swego udziału w filmie "Signs", najnowszym projekcie M. Night Shyamalana, twórcy takich przebojów, jak "Szósty zmysł" i "Niezniszczalny" . Ostatnio producenci poinformowali, iż w filmie obok gwiazdora zagra najprawdopodobniej Mark Ruffalo ("You Can Count On Me").

 • Mark Ruffalo nie zagra w "Signs"

  Informowaliśmy niedawno, iż w obrazie "Signs", najnowszym filmie M. Night Shyamalana ( "Szósty zmysł" , "Niezniszczalny" ) u boku Mela Gibsona wystąpi Mark Ruffalo ("You Can Count On Me"). Niestety problemy zdrowotne zmusiły młodego aktora do zrezygnowania z udziału w filmie.

 • "Birdman" z 4. nominacjami Gildii Aktorów

  W środę, 10 grudnia, Amerykańska Gildia Aktorów (SAG) ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. Najwięcej - cztery - otrzymał "Birdman".

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Ogłoszono nominacje do nagród Gildii Aktorów Filmowych

  Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych (SAG) ogłosiła nominacje do swoich corocznych nagród. Ich wyróżnienia uważane są za jedne z najważniejszych prognostyków w wyścigu po Oscary. Nagrody zostaną wręczone po raz 22. Uroczysta ceremonia odbędzie się 30 stycznia.

 • Napisał list - dostał rolę u Scorsese

  Mark Ruffalo dostał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Martina Scorsese "Wyspa tajemnic" po tym, jak wysłał do sławnego reżysera list.

 • Wilkinson u boku Carrey'a i Winslet

  Tom Wilkinson, nominowany do Oscara za rolę w filmie "Za drzwiami sypialni" , dołączy do obsady filmu "Eternal Sunshine of the Spotless Mind". Aktor zagra u boku takich gwiazd jak: Jim Carrey ( "Majestic" ), Kate Winslet ( "Iris" ), Kirsten Dunst ( "Spider-Man" ) i Mark Ruffalo ( "Szyfry wojny" ).

Zdjęcia na temat: mark ruffalo aktor