• Informacje na temat:

  marka estrada

Artykuły na temat: marka estrada
 • Danuta Grechuta: W moim życiu Marek wciąż jest obecny

  ...trudnych chwilach. Kiedy poznała pani Marka Grechutę, czuła pani, że to miłość od pierwszego wejrzenia, człowiek na całe życie? Nie. Oczywiście, że poznanie Marka zrobiło na mnie wrażenie, był już po(...) wychowanie od matki, dziadków. Przed wojną mieli restaurację i kamienicę, po wojnie wszystko stracili. To zmusiło ich do zacieśniania więzi, wzajemnej pomocy. Dziadek zaprowadzał i przyprowadzał Marka ze...

 • Pewnego dnia Marek Grechuta przywiózł psa...

  Roztrzepany, łasy na pochwały, introwertyczny, a jednocześnie mający zawsze otwarte drzwi. Przede wszystkim jednak niesamowicie wrażliwy i, co tu kryć, genialny. Taki był Marek Grechuta. Z okazji rozpoczynającego się w środę, 9 października, Grechuta Festival 2013 rozmawialiśmy z Danutą Grechutą, żoną zmarłego w 2006 roku artysty.

 • Zaczarowana piosenka po raz 7.

  ...oklaskiwali m.in. Zbigniew Zamachowski z córką, Wiktor Zborowski oraz Sylwester Maciejewski. Ideą Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty jest promowanie utalentowanych wokalnie osób...

 • Tekst dla De Mono: Wygrał saper!

  Informowaliśmy już, że w naszym konkursie na tekst dla grupy De Mono, zwyciężył tekst "Nocne ćmy", autorstwa Marka Wojciechowskiego z Gorzowa Wielkopolskiego. Z decyzją użytkowników naszego portalu zgodzili się także członkowie grupy. Pan Marek w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział o tym, jak doszło do tego, że zdecydował się wystartować w naszym konkursie.

 • Świąteczny teledysk z gwiazdami!

  Pomysł muzyka Marka Kościkiewicza, by nagrać "Piosenkę Świąteczną", bardzo spodobał się wszystkim zaproszonym do projektu gwiazdom. Najpierw każda z nich nagrała w studiu swoje partie wokalne. We(...), a całkowity dochód ze sprzedaży utworu w formacie mp3, w tym dzwonka, zostanie przekazany na promocję Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie...

 • Co Tatiana tuliła do piersi?

  Wśród uhonorowanych Nagrodą Polskiej Estrady "Prometeusz 2008" znaleźli się m.in. Tatiana Okupnik, Piotr Rubik, Jacek Stachursky, Andrzej Piaseczny i Urszula Dudziak.

 • Najpiękniejsi Polacy

  Gwiazdy ekranu i estrady, aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ale i dziennikarze powalczą o tytuł Najpiękniejszej Polki i Najpiękniejszego Polaka w szóstej edycji organizowanego przez dwutygodnik Viva plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi".

 • Opole 2002: Szczegóły festiwalu

  We wtorek, 16 kwietnia, w siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przygotowaniom do 39. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który w tym roku odbędzie się w dniach 28-30 maja. Marek Sierocki, dyrektor artystyczny festiwalu, zaprezentował dziennikarzom plan koncertów i imprez towarzyszących.

 • Wielkie finały waszych ulubionych seriali

  Czy mecenas Przybysz z "Prawa Agaty" wybierze Marka czy Krzysztofa? Kto panie na kolanach i oświadczy się w "Hotelu 52"? Jak potoczą się dalsze losy Boskich z "rodzinki.pl"? Tego dowiecie się tylko u nas! Zapraszamy na pierwszą część materiału o jesiennych finałach seriali!

 • Nagrody dla najwybitniejszych

  Po raz 12 rozdano nagrody Prometeusza przyznawane "najwybitniejszych i najbardziej zasłużonych Artystów występujących na estradach Polski i świata, jak również pracujących na jej rzecz".