• Informacje na temat:

  marka kosmetyków

Artykuły na temat: marka kosmetyków
 • PRP-like–kosmetyki Gwiazd!

  ...na bazie specjalnie skomponowanych dermokosmetyków. Taką innowacje wprowadziła tej wiosny, skutecznie zdobywająca serca Polek, rodzima marka kosmetyczna Arkana . Idąc tropem najnowszych(...) www.arkana.pl/gabinety i wpisać miasto, które Cię interesuje, by uzyskać dostęp do gabinetów oferujących skorzystanie m.in. z tego zabiegu na bazie kosmetyków Arkana . Krok drugi, równie istotny...

 • Biel w reklamach kosmetyków

  Jessica Alba musi ustąpić miejsca nowej ambasadorce marki Revlon. Kosmetyczny gigant ogłosił, że miejsce Alby zajmie aktorka Jessica Biel.

 • Kinga Rusin i Marek Kujawa mają co świętować! Jest sukces

  ...zaangażować się w tę branżę. - Chciałam brać udział w procesie tworzenia kosmetyku od początku, podpisać się pod produktem, którego naprawdę używam - podkreśla. Tak powstała marka kosmetyków, którą Rusin(...) z walki o swoje.  Na szczęście miała u swego boku ukochanego Marka, który zaproponował, aby zaczęli działać razem. Otworzyli firmę i sami zajmują się dystrybucją kosmetyków tworzonych przez Kingę...

 • Makijaż w stylu Catherine Deneuve

  Zapewne wiele z pań już marzy o lecie. Wiosenno-letnią paletę barw ujawnia też już marka NARS: żywy wybuch odcieni koralowych, radosnych liliowych barw i tętniących życiem błękitów... Swoją najnowszą kolekcję kosmetyków Francois Nars oparł na wizerunku Catherine Deneuve w filmie "Zawirowania serca" ("La Chamade").

 • Przyjaciółka Bieniuka reklamuje kosmetyki. Już są pierwsze klientki!

  Martyna (26 l.), przyjaciółka Jarosława Bieniuka (36 l.), chyba zapragnęła nieco skorzystać na popularności. Zaangażowała się w kampanię reklamową kosmetyków i już rozpoczęła promocję!

 • Aktorzy w reklamach

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.

 • Justyna Steczkowska dorabia na kosmetykach?! Za 300 tysięcy?!

  Justyna Steczkowska (43 l.) ostatnio pracuje nad swoją nową płytą. Jednak być może jej czas zajmie kolejne przedsięwzięcie, tym razem reklamowe.

 • Penelope Cruz zastapi Kate Winslet

  Marka kosmetyczna Lancome bez wątpienia stawia na piękno i sławę. Do rzeczniczek marki, tj. Julii Roberts i Kate Winslet dołączyła kolejna sława - Penelope Cruz.

 • Los Angeles w Twojej kosmetyczce. Kolorowy makijaż o którym marzy każda z nas

  Amerykańska marka makijażowa wet n wild pochodzi ze słonecznego i kolorowego Los Angeles. To co wyróżnia markę, to współpraca z organizacją PETA – produkty marki nie są testowane na zwierzętach. To wszystko czego pragniesz i możesz mieć w swojej kosmetyczce. Kosmetyki tej marki są w USA po prostu numerem jeden i nawet kobiety w Europie nie szczędzą im superlatyw.

 • "Dr House"... reklamuje kosmetyki

  Hugh Laurie, znany z roli w serialu "Dr House" został nowym ambasadorem jednej z kosmetycznych marek. Swoim wizerunkiem będzie promował linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Zdjęcia na temat: marka kosmetyków
Wideo na temat: marka kosmetyków
 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Mój nauczyciel

  "Mój nauczyciel" Bohdana Slámy (Dzikie pszczoły, Szczęście) to wzruszająca opowieść o ludziach, którzy pragną miłości, ale są zbyt wystraszeni lub niepewni, by ją dostrzec, gdy pojawia się w ich życiu. Petr uczy swoich młodych podopiecznych, że aby poznać siebie trzeba dostrzegać i rozumieć różnorodność natury. Jednak nie zdaje sobie sprawy, jak wiele musi dowiedzieć się jeszcze o samym sobie. Zostawiając rodziców i wszystkie niespełnione miłości w Pradze, jedzie do wiejskiej szkoły. Tam...

Dyskusje na temat: marka kosmetyków