• Informacje na temat:

  marlohe

Artykuły na temat: marlohe
 • Ana De Armas: nowa dziewczyna Bonda walczy z pryszczami

  Marlohe, czy Izabelli Scorupco. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd: 

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Suknię dziewczyny Bonda szyto pół roku

  Efektowną suknię, którą w najnowszym Bondzie nosiła Berenice Marlohe, wyszywano ręcznie 60 tys. kryształów Swarovskiego. Kreacja dziewczyny agenta 007 powstawała przez pół roku. 23. opowieść o Jamesie Bondzie, "Skyfall", od piątku można oglądać w polskich kinach.

 • Co za dziewczyna... Bonda

  Piękna i niebezpieczna. Tak można by określić idealną kobietę, dla której głowę traci sam James Bond. W najnowszym filmie "Skyfall" w tej roli będziemy podziwiać Bérénice Marlohe, która przyznaje, że jako aktorka miała tu spore pole do popisu.

 • Marzy o pocałunku z Danielem Craigiem

  Berenice Marlohe ma nadzieję, że w trakcie kręcenia filmu "Skyfall" reżyser zaplanował scenę miłosną, w której mogłaby pocałować gwiazdę Daniela Craiga. 32-letnia Francuzka chce maksymalnie zbliżyć się do odtwórcy roli tajnego agenta Jamesa Bonda.

 • Dziewczyna Bonda ma licencję na uwodzenie

  "Jeśli szefowie wywiadu MI6 przyznają jej licencję na uwodzenie, to pozyskają skuteczniejszą broń od 007 i wszystkich nowoczesnych gadżetów Jamesa ". O kim mowa? O Berenice Marlohe, znanej z roli dziewczyny Jamesa Bonda w najnowszej ekranizacji przygód agenta 007.

 • Francuska dziewczyna Bonda!

  Mało znana francuska aktorka Bérénice Marlohe ma wystąpić u boku Daniela Craiga w kolejnej odsłonie przygód Jamesa Bonda.

 • Poznaj nową dziewczynę Bonda

  "Skyfall" to już 23. film z bondowskiej serii! Na polskie ekrany trafi 26 października. Zgodnie z 50-letnią tradycją, obraz z pewnością przyniesie międzynarodową sławę nowej dziewczynie 007, którą jest tym razem francuska aktorka Bérénice Marlohe.

 • Dziewczyna wygryzła Bonda

  James Bond słynie z zamiłowania do pięknych kobiet i efektownych gadżetów. W 20 filmach jedną z jego wizytówek były zegarki Rolex, zanim w "Casino Royale" zamienił markę na Omegę. Jednak to nie agent 007 jest jej ambasadorem, lecz jego najnowsza dziewczyna.

 • James Bond ma konkurencję

  "Skyfall", 23. już ekranizacja przygód Jamesa Bonda, wciąż utrzymuje się na szczytach rankingów popularności. Przed Bożym Narodzeniem przystojnemu 007 wyrosła konkurencja., czyli bohater "Snowfall" - Mikołaj, święty Mikołaj, czyli agent h0-h0-7.

Wideo na temat: marlohe
 • Nowa dziewczyna Bonda

  Nowa dziewczyna Agenta 007 to francuska piękność Bérénice Marlohe. Aktorka urodziła się 19 maja 1979 w Paryżu. Oryginalną urodę zawdzięcza niezwykłej mieszance krwi, która płynie w jej żyłach - jej ojciec jest w połowie Chińczykiem, w połowie Francuzem, matka natomiast pochodzi z Kambodży. Swoją karierę Marlohe rozpoczynała jako modelka.