• Informacje na temat:

  marlon brando aktor

Artykuły na temat: marlon brando aktor
 • Marlon Brando: Walka z nienawiścią i nierównością

  Kapryśny i uparty. Nonszalancki. Przede wszystkim zaś niewdzięczny. Tak mówiono o Marlonie Brando, gdy w 1973 roku odmówił przyjęcia Oscara za rolę w "Ojcu chrzestnym". Podczas protestów po zabójstwie Afroamerykanina George'a Floyda padają dwa nazwiska: właśnie Brando i Sinatra. "Obaj wiedzieli, że nie ma ras lepszych ani gorszych. Bierzmy z nich przykład" – daje się słyszeć. ​

 • Marlon Brando: Legenda kina

  ...​95 lat temu urodził się Marlon Brando, jeden z najwybitniejszych amerykańskich aktorów. Jego najbardziej znane role to Vito Corleone w filmie "Ojciec chrzestny" Francisa Forda Coppoli oraz Stan Kowalski w "Tramwaju zwanym pożądaniem" Eli Kazana.

 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  ...aktorkę, z jaką zagrał... Nie były to jedyne utrudnienia, jakie czekały na pracujących z Brando reżyserów. Marlon zajmował się nie tylko romansami i kłótniami, pouczaniem współpracowników(...)"Moje życie to jeden wielki bałagan" - mówił młodziutki Marlon Brando. I to się nigdy nie zmieniło. Kobiety, dzieci, kilogramy, filmy dobre i złe, nieszczęścia i euforie... Marlon, jak zbierająca...

 • Marlon Brando: Najlepszy z najlepszych

  Był jednym z najwybitniejszych aktorów XX wieku, odtwórcą niezapomnianych kinowych kreacji - Stanleya Kowalskiego w "Tramwaju zwanym pożądaniem", Vito Corleone w "Ojcu chrzestnym" czy pułkownika Kurtza w "Czasie apokalipsy". Gdyby żył, Marlon Brando obchodziłby w środę, 3 kwietnia, 95. urodziny...

 • Marlon Brando doprowadził Michaela Jacksona do łez. Poszło o zarzuty pedofilii

  Według ujawnionych informacji przez podcast "Telephone Stories: The Trials of Michael Jackson" Marlon Brando w 1994 roku rozmawiał z prokuraturą w sprawie Michaela Jacksona. Aktor miał w tym czasie wspomnieć o pewnym spotkaniu w Neverland, podczas którego wokalista został doprowadzony do łez. Wszystko przez niewygodne pytania ze strony aktora, które dotyczyły wykorzystywania nieletnich.

 • Podstępny Marlon Brando

  Legendarny aktor, Marlon Brando ( "Ojciec chrzestny" ) po kryjomu nagrywał swoje spotkania z przyjaciółmi, podczas których namawiał ich do osobistych zwierzeń - ujawnił mediom przyjaciel zmarłego już aktora.

 • Kolejne role Marlona Brando

  Jak już informowaliśmy, legendarny aktor Marlon Brando z powodu przedłużającej się choroby zmuszony był zrezygnować z udziału w powstającym sequelu "Strasznego filmu" . Jednak gwiazdor nie ma zamiaru zrezygnować z kariery ostatecznie. Ostatnio poinformowano, iż Marlon Brando bardzo chętnie pojawiłby się na planie filmowej adaptacji powieści Gabriela Garcii Marqueza "Jesień patriarchy...

 • Straszny Marlon Brando

  Zaledwie wczoraj, 10 kwietnia, informowaliśmy, że Marlon Brando otrzymał od stacji telewizyjnej RAI propozycję zagrania papieża Jana XXIII w telewizyjnej biografii tego postępowego zwierzchnika kościoła, a już dziś pojawiły się doniesienia o kolejnych planach słynnego aktora. Ma on wystąpić w... "Strasznym filmie 2"!

 • Marlon Brando kobietą

  Legendarny aktor Marlon Brando ( "Ojciec chrzestny" , "Czas Apokalipsy" ) ma powrócić na ekran w zadziwiającej roli - wcieli się bowiem w... kobietę. 80-letni gwiazdor najprawdopodobniej udzieli głosu jednej z bohaterek kreskówki "Big Bug Man", pewnej podstarzałej damie, pani Sour. Jak mówią osoby z otoczenia realizatorów obrazu, Brando jest "niezwykle podekscytowany udziałem w tym projekcie".

 • Marlon Brando nie żyje

  W wieku 80 lat w szpitalu w Los Angeles zmarł słynny amerykański aktor Marlon Brando. O śmierci poinformował jego adwokat. W zeszłym roku u Brando wykryto poważną wadę serca, cierpiał on także na zaawansowaną cukrzycę i ostatnio poruszał się głównie na wózku inwalidzkim, z przyłączonym aparatem tlenowym. Do historii kina przeszedł rolą Don Vito Corleone'a w filmie "Ojciec chrzestny".

Zdjęcia na temat: marlon brando aktor
Dyskusje na temat: marlon brando aktor