• Informacje na temat:

  marlon wayans aktor

Artykuły na temat: marlon wayans aktor
 • Wayans zagra legendarnego komika

  Wydaje się, że poszukiwania odtwórcy głównej roli w filmie biograficznym "Richard Pryor: Is It Something I Said?" zostały zakończone. Marlon Wayans tak bardzo oczarował Billa Condona ("Dreamgirls"), że ten od razu zaproponował mu zagranie w obrazie.

 • Brando nie zagra w "Strasznym filmie 2"

  Marlon Brando nie zagra jednak w przygotowywanym właśnie seqelu filmu "Straszny film" . Udział aktora w tym projekcie od pewnego czasu stał pod znakiem zapytania z powodu jego choroby.

 • Woods zamiast Brando

  James Woods ( "Sprawa honoru. Córka generała" , "Męska gra" ) zastąpi Marlona Brando na planie "Strasznego filmu 2". Jak już informowaliśmy, Marlon Brando z powodu przeciągającej się choroby nie był w stanie zagrać epizodycznej roli.

 • Nie będzie "Strasznego filmu 3"

  Kilka miesięcy temu, kiedy komedia "Straszny film 2" wchodziła na ekrany amerykańskich kin, jej producenci zapowiadali, że już wkrótce rozpoczną się prace nad kolejną częścią opowieści. Niedawno bracia Wayans, twórcy pierwszego i drugiego "Strasznego filmu" , poinformowali jednak, że nie zamierzają nakręcić już żadnej kolejnej części przebojowej komedii.

 • Nie żyje komik John Witherspoon

  Aktor i komik John Witherspoon, znany z roli ojca Ice'a Cube'a w komedii "Piątek", zmarł w wieku 77 lat.

 • Czarni udają białych

  Aktorka i modelka James King ( "Pearl Harbor" , "Kowboje i idioci" , "Kuloodporny" ) zagra jedną z głównych ról w komedii "White Chicks". Film opowie o dwóch czarnoskórych policjantach, którzy zostają zmuszeni do udawania... bialych dziewcząt. W ofiarnych funkcjonariuszy wcielą się bracia Marlon i Shawn Wayansowie ( "Straszny film" , "Straszny film 2" ).

 • Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Blacka" nowym chłopakiem Patricii Kazadi

  Jak informują media, Patricia Kazadi spotyka się z hollywoodzkim gwiazdorem! Nowym wybrankiem wokalistki jest Affion Crockett - amerykański aktor, raper i prowadzący audycji radiowych.

 • Filmy przychylne marihuanie

  ...dotychczasowych: "Najbardziej upalony film", "Najbardziej upalona scena filmowa", "Najlepszy aktor", "Najlepsza aktorka", "Najlepszy dokument" i "Najlepsza ścieżka dźwiękowa". O nagrodę " Ćpuna roku" (The Stoner of the Year) walczyć będą: Jason Mewes ( "Jay i Cichy Bob kontratakują" ), Snoop Dogg ("The Wash"), Marlon Wayans ( "Straszny film 2" ) i Owen Wilson ( "Zoolander" ). Zwycięzców Stony Awards...

 • Złote Maliny: Nominacje

  ...i Condoleeza Rice lub George W. Bush i... bajka o koziołku / FAHRENHEIT 9.11 Mary-Kate & Ashley Olsen / NEW YORK MINUTE Shawn i Marlon Wayans / WHITE CHICKS Najgorsza aktorka drugoplanowa(...) Hilary Duff / CINDERELLA STORY i RAISE YOUR VOICE Angelina Jolie / ALEKSANDER i ZŁODZIEJ ŻYCIA Mary-Kate & Ashley Olsen / NEW YORK MINUTE Shawn i Marlon Wayans / WHITE CHICKS...

 • Weekend przed telewizorem

  Copeland (bracia Shawn i Marlon Wayans), chcą zaimponować swojemu przełożonemu i zgłaszają się na ochotnika do ochrony sióstr Wilton, piekielnie bogatych spadkobierczyń hotelowego imperium. Dla "nocnych(...) rolą Pierce'a Brosnana "GoldenEye" . Irlandzki aktor uznawany jest do dzisiaj za jednego z najlepszych odtwórców roli 007, a w filmie Martina Campbella (nakręcił później "Casino Royale") partneruje...