• Informacje na temat:

  marne aktorki

Artykuły na temat: marne aktorki
 • Danuta Kowalska nie chciała pracować za marne grosze... Rzuciła aktorstwo u szczytu sławy!

  Danuta Kowalska, czyli Eliza z "Barw szczęścia", była w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Dlaczego nie wykorzystała swojej szansy?

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • ​"Barwy szczęścia": Marzena Trybała nie wierzy w przyjaźń między kobietą a mężczyzną!

  Marzena Trybała, czyli Elżbieta Żeleńska z "Barw szczęścia", jest przekonana, że kobiety może łączyć wielka przyjaźń "po grób", ale między kobietą a mężczyzną przyjaźń jest raczej niemożliwa. - Chyba że po ślubie, choć i tu szanse są marne - żartuje aktorka.

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • "Śmierć Agaty nie poszła na marne"

  .... Jacek Olszewski dziękuje wszystkim, którzy postanowili pomagać: "Śmierć Agaty nie poszła na marne, bo liczba dawców wzrosła dwukrotnie. Wśród nich nie brakuje gwiazd. Wszystkim za to bardzo dziękuję...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Hollywoodzka porażka Weroniki Rosati!

  Praca Weroniki Rosati poszła na marne. Sceny z aktorką zostały wycięte z serialu „Dziecko Rosemary”. Odtwórczyni głównej roli zaś, Zoe Saldana, zbiera świetne recenzje za swoją kreację!

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Joanna Kurowska dostała rolę w serialu "O mnie się nie martw"

  ...zaradnych, atrakcyjnych kobiet. Być może dlatego, że prywatnie jest również osobą z poczuciem humoru i energiczną. - Scenariusze dostaję najczęściej marne - twierdzi. - Takie, które cały czas powielają(...) określaniem mnie jako aktorki komediowej. Jednak pomyślałam w końcu, że trzeba się dzielić z ludźmi tym darem - stwierdza. Cieszy się, że może dać widzom trochę radości. Dobrze wie, jak może pomóc...

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

Zdjęcia na temat: marne aktorki
Wideo na temat: marne aktorki
 • Zjawiskowa Emma Colberti z serialu „Szepty przeszłości”

  Emma Colberti to francuska aktorka, urodzona w 1972 roku, w Nogent-sur-Marne. Możemy ją oglądać w serialu „Szepty przeszłości”, w którym wciela się w rolę tancerki Maud. Maud przed laty była bohaterką skandalu, który wstrząsnął społecznością małego miasteczka Aubeterre. To rzekomo przez nią zginął w tajemniczych okolicznościach miejscowy chłopak, Bob. Oskarżona o romans z żonatym mężczyzną Maud

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: marne aktorki