• Informacje na temat:

  marta budzyńska

Artykuły na temat: marta budzyńska
 • "M jak miłość": Marta wróci z mroczną tajemnicą!

  Wbrew powielanym przez media plotkarskie pogłoskom, 47-letnia Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta Wojciechowska-Budzyńska, wróci do sagi rodu Mostowiaków na stałe, a nie tylko na chwilę. Aktorka od początku należy do ścisłej obsady "M jak miłość" i to się nie zmieni.

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • "M jak miłość": Budzyński chce być ojcem!

  W kolejnym odcinku "M jak miłość" - numer 1301 - Marta przyleci w końcu do Polski... Niestety - tylko po to, by wziąć udział w rozprawie rozwodowej. Jak potoczy się jej spotkanie z Andrzejem?

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • "M jak miłość": Żadna nie oprze się Budzyńskiemu

  .... Choć była dziewczyna chciała go odzyskać, nie zdecydował się zostawić dla niej żony. Nie zrezygnował też z Marty, kiedy w jego życiu pojawiła się śliczna Jowita (Marta Bacajewska). Co prawda wylądował(...) na niego Monika (Anna Wendzikowska). Andrzej okazał się odporny na wdzięki ślicznej koleżanki z kancelarii. O mały włos nie zdradził jednak Marty z piękną tłumaczką Sonią (Marta Król). W chwili, gdy...

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • "M jak miłość": Marta ma poważne kłopoty ze zdrowiem!

  Stres spowodowany rozstaniem z mężem sprawi, że Marta (Dominika Ostałowska) zacznie odczuwać niepokojące bóle w okolicach serca. Zbagatelizuje je jednak, myśląc, że to tylko skutki przemęczenia.

 • "M jak miłość": Nici ze ślubu?

  Przygotowania do ślubu Marty pokrzyżuje niespodziewany wypadek.

 • "M jak miłość": ​Budzyński złamie serce Pauliny

  ...- O co chodzi? - zapyta, a dziewczyna wyzna mu, że po prostu jest w nim po uszy zakochana. - Jesteś jeszcze młoda, w tym wieku człowiek co chwilę się zakochuje - pocieszy ją Andrzej, nie wiedząc, że ich rozmowie przysłuchuje się stojąca za zamkniętymi drzwiami Marta (Dominika Ostałowska). - Czy jest jakaś szansa, że kiedyś, kiedykolwiek... my...? - wyszepcze Lipska. - Nie i nigdy jej nie było...

 • Dominika Ostałowska mazurka upiec nie potrafi

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed Wielkanocą obiecuje sobie, że nauczy się wreszcie piec ciasta, by własnoręcznie przygotować świąteczne mazurki, serniki i makowce.

Zdjęcia na temat: marta budzyńska
Wideo na temat: marta budzyńska
 • "M jak miłość": Rozpad małżeństwa Budzyńskich

  Marta i Andrzej coraz bardziej się od siebie oddalają. Ona znalazła sobie przyjaciela w postaci Janka, profesora archeologii, on coraz bardziej lubi towarzystwo nauczycielki Ani - Pauliny. Czy to oznacza koniec małżeństwa Budzyńskich?

 • Zwiastun 1181. odcinka "M jak miłość"

  . Marta, w tajemnicy przed mężem, spotyka się za to z Jankiem - archeologiem, którego poznała w Kolumbii. Budzyński dowiaduje się jednak o jej "randce" i żąda od ukochanej wyjaśnień. Tymczasem w Grabinie Andrzejek nadal adoruje Marzenkę, a Budzyńska zgadza się w końcu zamieszkać z Kolędą.

 • "M jak miłość": Takiego Łukasza się nie spodziewacie

  Wyraźnie załamana Wojciechowska wyzna Budzyńskiemu, że jej syn wpadał w poważne tarapaty. Jakie? Nie dość, że został dilerem narkotyków, to jeszcze ostatnio przepadł bez śladu. Marta poprosi Andrzeja o zachowanie dyskrecji. Tymczasem Łukasz wróci do kraju. Wojciechowski poprosi o azyl u Magdy i Budzyńskiego. Para nie będzie sobie zdawać sprawy, że chłopak, którego przyjmą pod swój dach, ukrywa

Dyskusje na temat: marta budzyńska
 • Re: "M jak miłość": Janka znów namiesza!

  poszukać. Marta jak co dzień przechodzi załamanie nerwowe. Nie rozumie, dlaczego Zygmunt Chajzer ją okłamał. Wyprała w Vizirze raz i plama po soku arbuzowo-limonkowo-granatowym nie zeszła. Postanawia iść(...) ojcem dziecka. Postanawia napisać mu o tym na Facebooku. MIESIĄC PÓŹNIEJ: Marta dalej stoi pod blokiem i przymierza się do samobójstwa. Niestety, w międzyczasie kałuża do której miała skoczyć wyschła