• Informacje na temat:

  marta chodorowska ranczo

Artykuły na temat: marta chodorowska ranczo
 • "Ranczo": Marta Chodorowska nadopiekuńczą mamusią?

  Marta Chodorowska, czyli Klaudia z serialu "Ranczo", szybko wróciła do formy po urodzeniu dziecka - w ciąży zdrowo się odżywiała, trzy dni przed porodem była na jodze. Aktorka jest "nadopiekuńczą mamusią"? "Nad pierwszym dzieckiem każdy się trzęsie" - mówi PAP Life.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "Ranczo": Marta Chodorowska z dzieckiem na planie

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan „Rancza”, gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • Marta Chodorowska urodziła!

  Znana z serialu "Ranczo" Marta Chodorowska (32 l.) przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

 • Marta Chodorowska poleca

  "Zawsze fascynował mnie Bliski Wschód i jego kuchnia" - wyznaje aktorka Marta Chodorowska. Odtwórczyni roli Klaudii w serialu "Ranczo" na wiosenno-letnie dni poleca szczególnie tabbouleh - sałatkę libańską z kaszy, pomidorów, cebuli, mięty i pietruszki.

 • Marta Chodorowska zostanie po raz pierwszy mamą!

  Aktorka znana z serialu „Ranczo”, Marta Chodorowska (32 l.), jest w ciąży!

 • Nie jestem osoba rozrywkową

  Rozedrgana, niestała w poglądach. Taka jest jej bohaterka - Klaudia z serialu "Ranczo" . Prywatnie Marta Chodorowska doskonale wie, czego chce.

 • "Ranczo": Depresja biskupa

  Co słychać w Wilkowyjach? Biskup coraz bardziej przeżywa kandydaturę swojego brata na prezydenta. Michałową (Marta Lipińska) boli serce od patrzenia, jak niknie w oczach. Postanawia działać.

 • Freud w Wilkowyjach?

  Marta Chodorowska, czyli córka wójta z serial u "Ranczo", zakocha się w studencie psychologii.

Zdjęcia na temat: marta chodorowska ranczo
Wideo na temat: marta chodorowska ranczo
 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...

Dyskusje na temat: marta chodorowska ranczo