• Informacje na temat:

  marta dziennikarka

Artykuły na temat: marta dziennikarka
 • Marta Manowska znalazła nowe zajęcie

  Ma rękawiczki i stara się zachować zalecaną, bezpieczną odległość. I chociaż jej twarz zakrywa obowiązkowa maseczka, to i tak po oczach widać, że Marta Manowska (36 l.) przez cały czas się uśmiecha. Są powody!

 • Marta Manowska: Zaliczyłam dwa szpitale

  Marta Manowska, która prowadzi reality show "Rolnik szuka żony", niedawno wróciła z podróży po Filipinach. Dziennikarka mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala.

 • Odizolowana Marta Manowska przerywa milczenie! Chodzi o koronawirusa

  Marta Manowska (35 l.) musiała pozmieniać wszystkie swoje plany, gdyż tak jak wielu osobom na świecie, koronawirus pokrzyżował zawodowe i prywatne sprawy. Gwiazda TVP jest załamana obecną sytuacją. Opublikowane przez dziennikarkę zdjęcie jest równie poruszające, co jej wpis na Instagramie.

 • Marta Manowska o drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony"

  Już wiadomo, że w drugiej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony", wśród osób poszukujących partnerów życiowych, będzie również kobieta. Pilotażowy odcinek nowej serii pojawi się na antenie TVP1 już 5 kwietnia, w świąteczną niedzielę. Gospodyni show Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w drugiej odsłonie programu.

 • Marta Manowska twarzą kampanii Ministerstwa Cyfryzacji i NASK

  Korzystanie z internetu znacznie ułatwia życie. Jego obsługa nie musi być skomplikowana, o czym w kampanii „e-Polak potrafi” będzie przekonywała seniorów Marta Manowska. Lubiana dziennikarka i prezenterka znana m.in. z programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” została kolejną ambasadorką projektu.

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

 • Marta Manowska szczerze o miłości! Zaskakujące wyznanie gwiazdy TVP

  Marta Manowska (36 l.) ma w życiu jasno ustalone priorytety. Praca w TVP jest jedną z najważniejszych rzeczy w jej życiu, jednak to rodzinę i własne szczęście stawia na pierwszym miejscu. Dziennikarka nie kryje, że marzy o tym, by wziąć ślub i założyć dużą rodzinę. Wygląda na to, że wkrótce jej marzenie może się spełnić!

 • Marta Manowska: Swatka w "Rolnik szuka żony"

  Świetnie odegrała rolę swatki w programie "Rolnik szuka żony". Marta Manowska opowiada o emocjach, jakie jej towarzyszyły na planie.

 • Marta Manowska wrzuciła półnagie zdjęcie. Zostanie mamą?!

  To jest właściwy moment w jej życiu. Wszystko wskazuje na to, że Marta Manowska (36 l.) poznała "tego właściwego" i może spełnić marzenie o zostaniu mamą. Czy tak się stanie w najbliższej przyszłości? Do mediów społecznościowych wrzuciła półnagie intymne zdjęcie!

 • Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecko pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz przyznaje, że urodzenie córeczki bardzo zmieniło jej życie: zweryfikowało plany na przyszłość i uspokoiło ją. Opieka nad małą Martą sprawiła, że dziennikarka zamiast poddawać się swojej spontanicznej naturze, musiała zacząć wszystko planować i dokładnie organizować.

Zdjęcia na temat: marta dziennikarka
Wideo na temat: marta dziennikarka
 • Marta Manowska nie pozwala podrywać się na planie programów!

  Marta Manowska nie pozwala podrywać się uczestnikom swoich programów. Dziennikarka zawsze wyznacza jasną granicę, której nikt nie może przekroczyć. Zobaczcie nagranie!

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Wellman i Przetakiewicz o retuszowaniu swoich zdjęć!

  Od października zaczęło obowiązywać we Francji prawo nakazujące oznaczanie zdjęć, wykorzystywanych w kontekście komercyjnym, które poddano obróbce graficznej. Temu, kto nie zastosuje się do nowych przepisów, grozi wysoka kara. W "Dzień Dobry TVN" o takim rozwiązaniu opowiedziały: dziennikarka Dorota Wellman, projektantka Joanna Przetakiewicz i modelka Marta Dyks. Czy zdjęcia Joanny Przetakiewicz

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: marta dziennikarka