• Informacje na temat:

  marta joanna

Artykuły na temat: marta joanna
 • Marta Bryła: Z "Korony królów" do "Na Wspólnej"

  Marta Bryła, młoda aktorka, której popularność przyniosły seriale "Korona królów" i "Na dobre i na złe", dołączyła do obsady "Na Wspólnej". Pierwszy odcinek z jej udziałem stacja TVN wyemituje 16 marca. Aktorka pojawi się w wątku Bogdana i Joanny Bergów (Wojciech Brzeziński i Anna Cieślak) i wprowadzi w nim spore ożywienie.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nikt z nas nie jest doskonały"

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fotografią w naturalnym wydaniu porusza ważny temat i tłumaczy: "Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie".

 • "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  ..."Rolnik szuka żony" wkrótce ponowne zagości w TVP. Siódma edycja programu już od września w telewizyjnej Jedynce, a prowadząca - Marta Manowska - zdradziła co nieco na temat nowych odcinków. "Wracamy do kobiety w programie" - zdradziła dziennikarka, która przy okazji rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu... obrączkę.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Widzowie zaakceptują nową "Blondynkę"?

  Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza, że przed dziesięcioma laty miała w rękach scenariusz serialu "Blondynka", bo to właśnie ona jako pierwsza dostała propozycję zagrania tej roli. Wtedy zrezygnowała, gdyż wybrała film. Jej obecność w ósmym sezonie serialu nie jest więc przypadkowa. Aktorka tym razem postanowiła zmierzyć się z postacią sympatycznej pani weterynarz z Podlasia i nie kryje, że było to...

 • Marta Manowska: Mówią na mnie swatka

  Piąta edycja show „Rolnik szuka żony” trwa w najlepsze. Marta Manowska opowiada, w jaki sposób program wpłynął na życie jej samej oraz uczestników.

 • Joanna Kulig: Zachować dystans

  Sukces "Zimnej wojny" sprawił, że cały czas jesteś w drodze. Joanna Kulig: - Rzadko się tak dzieje, że po polskiej premierze od razu rozpoczyna się promocja filmu w innych krajach. Tymczasem pod(...). Świetnie pracowało mi się z autorem zdjęć Marianem Prokopem. Jestem też pod wrażeniem debiutującej Marianny Kowalewskiej. Niesamowita dziewczyna. Utalentowana, skupiona. Będę jej kibicować. Marta...

 • Marta Nieradkiewicz w drugim sezonie serialu "Ultraviolet"

  ..."), Marzena Podgórska ("Na sygnale") i Joanna Pawluśkiewicz ("Bez tajemnic", "Pakt"). Scenariusze konsultowali również Jonathan Collier ("Detektyw Monk", "Kości") i Norman Morrill ("Kamuflaż", "Jak to...

 • Joanna Moro o serialu "Lifting"

  ..."Lifting" to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu - podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w serialu w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że internetowy serial...

 • Marta Manowska o "Sanatorium miłości": Bohaterowie zrzucili kajdany

  Jaka będzie Marta Manowska za kolejnych 30 czy 40 lat? Gospodyni przeboju "Rolnik szuka żony" nie tylko odpowiada na to pytanie, ale zdradza też, czy utrzymuje bliskie relacje z własnymi dziadkami i dzieli się wrażeniami z pracy nad swoim nowym programem. "Sanatorium miłości" zadebiutowało na antenie TVP1 w niedzielę, 20 stycznia.

 • Przyznano Paszporty "Polityki". Wśród nagrodzonych Joanna Kulig i Krystyna Janda!

  Joanna Kulig, Marta Górnicka, Małgorzata Rejmer, Diana Lelonek, Aleksander Nowak, Dawid Podsiadło oraz studio panGenerator zostali laureatami 26. edycji Paszportów "Polityki". Nagrodę specjalną Kreatora Kultury otrzymała Krystyna Janda.

Zdjęcia na temat: marta joanna
 • Marta i Joanna Krupa
Wideo na temat: marta joanna
 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że(...) wizytówką: proszę państwa, można wyglądać tak pięknie dzięki skalpelowi – mówi agencji Newseria Joanna Moro, aktorka. Serial będzie w zabawny sposób pokazywał życie i problemy współczesnych kobiet

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska o nowych wątkach w serialu

  Joanna Jabłczyńska wróciła do „Na Wspólnej” z przytupem. Co czeka bohaterkę w nowych odcinkach? Aktorka cieszy się z obecnego wątku Marty-mścicielki. - Bardzo mnie to cieszy, bo Marta była albo taką grzeczną, ułożoną dziewczyną, a później było dużo płaczu w jej życiu i takiego załamania, a tutaj dziewczyna pokazała, że ma pazur – mówi Joanna Jabłczyńska.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zdradza co u Marty i Olafa

  "Sama nie mogę się doczekać, kiedy nasz wątek pojawi się w telewizji" - mówi rozemocjonowana Joanna Jabłczyńska. A będzie się działo, sceny z kaskaderami i Marta przy szpitalnym łóżku! Sprawdźcie, co zdradziła nam aktorka!

Dyskusje na temat: marta joanna