• Informacje na temat:

  marta krupa tvn

Artykuły na temat: marta krupa tvn
 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Mają własny reality show

  To już pewne! Joanna i Marta mają własny program "The Krupa Sisters".

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Klauda El Dursi wyznała, że odrzuciła ofertę prowadzenia show "Hotel Paradise”

  Finalistka 8. edycji „Top Model” i prowadząca "Hotel Paradise" była gościem Michała Piróga w jego relacji na żywo, którą tancerz prowadził w poniedziałek na Instagramie. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących obu programów, a Piróg wyjawił, że niewiele brakowało, a Klaudia nie dotarłaby do finału show TVN.

 • "Taniec z gwiazdami" wciąż na czele

  Taneczny program TVN-u drugi tydzień z rzędu okazał najchętniej oglądanym w weekend "talent show".

 • Sylwester 2015: Jak gwiazdy żegnają rok?

  Zapraszamy na nasz przegląd plenerowych imprez sylwestrowych. Tym razem o uwagę telewizyjnego widza rywalizować będą Kraków (TVN), Wrocław (TVP2) i Katowice (Polsat).

 • "Taniec z gwiazdami" lepszy od serialu z Brodzik

  Premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami" (TVN) zgromadził przed telewizorami większą widownię, niż emitowany w tym samym czasie serial "Życia nad rozlewiskiem" (TVP 1). Z wynikiem 4,31 milionów widzów stał się najchętniej oglądanym w weekend "talent show".

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  ...- Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.

 • Piękne siostry podbijają Polskę

  ...postanowiła pomóc młodszej siostrze. Marta lada dzień wystartuje w "Tańcu z gwiazdami". - Na pewno zawsze pomogę siostrze - zadeklarowała kiedyś Joanna w "Dzień Dobry TVN". I nie rzuca słów na wiatr. To dzięki jej kontaktom Marta zaistniała w modelingu i zaczęła pojawiać się na okładkach znanych w USA modowych pism. Pewnie też wstawiennictwo Joasi sprawiło, że TVN zaprosił Martę do "Tańca z gwiazdami...